2733
2739
عنوان

برم دنبال مادرشوهرم؟

762 بازدید | 31 پست

یه کشور دیگه بود میاد تهران خونه ما ساعت ۴ صبح میرسه، به نظرتون لازمه منم برم فرودگاه استقبالش یا همون شوهرم میره کافیه؟

احتمال ساعت نزدیک ۶ برسه خونه ما بعد من تخت براش حاضر کردم بخوابه، میز صبحونه هم بچینم؟ یا بگم شوهرم حلیم بخره؟ یا نه فقط تعارف کنم اگر خواست براش میز بچینم؟

و اینکه برای نهار فسنجون گذاشتم یه مدل غذا کافیه دیگه نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره خودت هم برو

و صبحانه هم آماده کن

اگر مشکلی نداشتین تا حالا با هگ

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
2738
به مادرشوهر جماعت نباید رو داد بع نظرم🙄

😐😐😐😐 چقدبعضیاتون بد دلین

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

دوتاتون برید بهتره وقتی اومد براش صبحانه درست کن حتما نباید ازش بپرسی که حلیم رو بزار برای یه روز دیگه برای ناهار هم فسنجون کافیه 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنید منم مامان بشم💜🥲 «« این امضا توی تاریخ۱۴۰۲/۹/۱۶ برای همیشه و به اذن خدا تغییر کرد»»ومن به لطف خدا باردار شدم😭😭😭 ... از خدای مهربونم می‌خوام دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه 🥺🌱✨میشه برای شنیدن صدای قلب نی نی شیطونم و سالم بودنش دعا کنی ؟؟🥺💜✨ توی تاریخ ۱۰/۸صدای قلب نازشو شنیدم برای همه این لحظه رو می‌خوام 😍♥️🌿 تاریخ ۱۱/۱۲رفتم سونو آن تی یه پسمل شیطون بودو همه چیز عالی بود ♥️😍🤍

چه جالب به مهمون میگن اگه صبحونه میخوری برات بچینم.

رفتارای عجیب غریب اینجا میبینیم‌.

شما دلت هست همه بگن راش نده خونه،

سوالای عجیب میپرسی.

نمیخواد بیست مدل غذا بذاری.

ولی چون میزبانی،صبحانه نهار و شام براش اماده کنی کافیه

2706