2733
2734
عنوان

روز ب روز دارم زشت تر میشم

157 بازدید | 20 پست

چرا تو این دوره زمونه ک همه روز ب روز قشنگ تر و جوون تر میشن من هی پیرو زشت تر میشم؟

۲۵ سالمه

خیلی زود بود واسه اینکه زیر چشام چروک شه پیشونیم و دور دهنم خط بیفته پوستم افتاده بشع 

همه مشکلاتم از پارسال شروع شد ک ی مدت رژیم بدی گرفته بودم ده کیلو تو یه مه کم کرده بودم  پوستم شلللل شد

چقد دلم برا شاداب بودن پوستم تنگ شده.

اقا این کرمای دور پشم واقعا میتونن چروکا رو از بین ببرن ؟آبرسان میتونه پوستو سفت کنه؟

توی اوج غم و گریه م کرمای دور پشم رو خوندم غش کردم 🫠😂😂😂

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توی اوج غم و گریه م کرمای دور پشم رو خوندم غش کردم 🫠😂😂😂

منم ناراحت بودم ولی متوجه کلمه نشدم

مرسی که اشاره کردی 😂

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
🤣🤣🤣🤣وای  الان دیدمش🤣🤣🤣🤣

گریه و خندم قاطی شده خداشادت کنه ان‌شاءالله 😂😂😂

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
منم ناراحت بودم ولی متوجه کلمه نشدم مرسی که اشاره کردی 😂

🫠😂😂🩷

قرص یا پودر کلاژن سازم مصرف کن

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2740
😂😂 مرسی عزیزم انشالا تو هم همینطور. گریه چرا عزیزم؟

فداتشم ان‌شاءالله 🫠🩷

یکم از لحاظ روحی بهم خوردم 

راستی غم‌مخور منم مثل توام با این سن خیلی کم پیشونیم چروک برداشته 

گرونن

نه انادرم قیمتش خیلی مناسبه حدود ۲۰۰

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2706