2733
2734
عنوان

کسب و کار

51 بازدید | 7 پست

سلام خانم ها من یه سوال داشتم . من و همسرم تصمیم گرفتیم خونه مو بدم اجاره . خودم برم مستأجری تا یکسال با پول رهن خونه مون پول پیش مغازه رو بدیم یه مغازه اجاره کنیم بعد یکسال دوباره برگردیم خونه خودمون آیا کسی این کار و انجام داده؟🤔🤔🤔

ما هم تقریبا شرایطمون مثل شماست. ولی ما مجبور شدیم خونمونو بدیم رهن.مغازه هم تازه اجاره کردیم

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب مشکلی پیش نیومد الان راضی هستی؟🤔

ما پرند تهران خونه خریدیم چن سال اونجا بودیم ولی بخاطر دوری تا تهران مجبور شدیم بیایم تهران دوباره از تهران مجبور شدیم بیایم پردیس تهران بخاطر اجاره بالا تو تهران. اره راضی هستیم. ما می‌تونستیم اول تهران بمونیم ولی ترجیح دادیم سختی بدیم ب خودمون حداقل ی خونه واسه خودمون داشته باشیم. مغازه تازه اجاره کردیم لباس بچه می‌خوایم بفروشیم

خدایا مواظب بچه هام باش       کار تایپ و گلدوزی انجام میدم.کار با خمیر گل چینی هم انجام میدم. مگنت و سرکلیدی و سر مدادی و پیکسل و ... درست میکنم. پیج اینستاگرام: saraye_miniatory. غرفه باسلام: سرای مینیاتوری. 
ما پرند تهران خونه خریدیم چن سال اونجا بودیم ولی بخاطر دوری تا تهران مجبور شدیم بیایم تهران دوباره ا ...

شوهرم منصرف شد از رهن خونه . میگه طلا بفروشیم الان هم که طلا اومده پایین میخواد بفروشه اما واقعا ضرر میکنیم موندم چیکار کنم☹️

شوهرم منصرف شد از رهن خونه . میگه طلا بفروشیم الان هم که طلا اومده پایین میخواد بفروشه اما واقعا ضرر ...

ما طلا قبل عید وقتی ۲۶۰۰ بود فروختیم ک بعدش رفت بالا 🤣🤣🤣

2740