2737
2739

کلا همیشه تنها بودم هیچوقت اهمیتی نداشتم براش ولی دیگه فکر نمیکردم امروزم تنهام بزاره فکر میکردم لاقل امروز که یه روز مونده به کنکور یکم باهام حرف بزنه استرسم کمتر شه 

برعکس امروز کلا ماتم گرفته  حالم خیلی بده دیدم نشسته داره فیلم میبینه خیر سرم رفتم یکم باهاش دردودل کنم برم بغلش اروم شم شروع کردم یکم حرف زدم هیچی نگفت پاشد رفت خوابید😂(خنده عصبیه) اصلا بیخیال اون هیچوقت منو دوست نداشته و نخواهد داشت 

من خیلی حالم بده هرکاری میکنم استرسم خوب نمیشه یکم کار دارم امشب باید بیدار بمونم درس بخونم 

چیکار کنم یه خرده اروم باشم بشینم سر درسم اصلا از فشار عصبی قلبم شروع کرده به درد گرفتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

عزیرم باخدا حرف بزن به موفقیتت فکرکن به اینکه یروز همه اونایی ک بهت اهمیت ندادن میفهمن چقدر ارزشت بالاس

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
عزیرم باخدا حرف بزن به موفقیتت فکرکن به اینکه یروز همه اونایی ک بهت اهمیت ندادن میفهمن چقدر ارزشت با ...

حالم خیلی بده حس خفگی دارم چرا تموم نمیشه این عذاب😔

2706