2737
2739
متاسفانه جامعه درحال حرکت به یک مسیر بسیار اشتباه و مخرب هست !

متاسفانه امروزه هرجا که می ری بوی گند خیانت روحس می کنی..

مردمتاهل به همسر ..‌زن متاهل به همسر 

برادربه زن برادر چشمداشتن ...خواهرزاده به زن ادم چشم داشتن ...زن فلانی به شوهر فلانی ...زن باددست شوهرش تورابطس

حال ادم بهم می خوره ...مغزآدم دردمی گیره 

شایداگرتا۵سال پیش این مسائل می شنیدیم باورنمی کردیم اما الان داریم باچشم خودمون هرروزه می بینیم 

علت این مسائل چیه؟علت نداشتن چارچوب و خط قرمز و تعریف صحیح ازرابطه 

من کارندارم دوطرف دوستن نامزدن عقدن یا رسما ازدواج کردن باید وباید به فردمقابل متعهد باشی این تعهد شعور انسان رونشون می ده می گه من اینقدر فهم ودرکم به بلوغ رسیده که برای خودم خط قرمزدارم..!

به هرشکلی که می تونیم تلاش کنیم جامعمون رو از شر این کثافت روزافزون نجات بدرم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه مورددیگه  اگر همسرتون خیانت کرد سعی نکنید باخیانت به همسرتلافی کنید ...! این یعنی اضافه کر ...

چه خوشگل حرف میزنی اسی ایشالله که ببره تو گوش هاشون عمل کنن 😊

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
2738
چیه؟

خط قرمزی ک‌شما میکید همه با همه موازین توی دین گفته شده

عمل نکردن دقیق ب دین توی. روابط ،ب بهانه دلمون پاکه،مثل داداشمه،مگه چیع ،شملها فکرتون بده،‌...

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             
واقعا مثل یک سرطان داره همه جامعه رو درگیرمی کنه ..! امیدوارم

قربون حرفات که یکی از اون یکی قشنگتره 😊👌🏻

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

آدم میمونه چی بگه

دیروز یسر رفتم بیرون انقدر متلک و هوار و سوت زدن  و...شنیدم که هنگ کردم از این آدمهای عوضی

آخه منی که کاری به تو ندارم چرا باید آبرومو ببری که بقیه هم‌ نگام کنن با نگاه سنگین که انگار من خرابم😕

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706