2733
2734

نمیدونم شاید اندازه هم ولی آنقدر شوهرمو دوست دارم که بعضی وقتا خوشحالم برا بچم که باباش اینه یادگاری شوهرم میشه ! بعضی وقتا فکر میکنم شوهر منم مثل همه آدما میمیره یه وقت زندگی تو سرم خراب میشه همش دعا میکنم یا باهم بمیریم یا اول من بمیرم !خیلی عشقه ! دوری از پدر مادر و بچه رو میتونم تحمل کنم سخت ولی شوهرم هرگز میمیرم براش هرچند رابطه جنسی کمی هم داریم مثلا ۱۰ روزی یبار یه هفته یبار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق رابطه داره با مسئله جن سی ولی همش که گرایش جنس نیست گاهی علاقه اس 

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️
2731

چه ربطی اینترنت داشت تورو خدا این جور رابطه های عادی سازی نکنین تاپیک بمونه بخونن امیدوارم بشن به چند آدم بد مجازی .برا شما استثنا بود .مبارکتون باشه 

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

🧿🧿🧿🧿❤️

هیچ وقت از خدا با شرط چیزی رو‌نخواه

اشتباه محضه

بجای اینکه بگی من زودتر بمیرم

بگو جفتمون پیر بمیریم باهم

خدا یه منبع قدرته براش فرقی نمیکنه تو چی میخوای

هرچی بخوای بهت میده

درست ارزو کن ...

2740

اصلا نمیتونم درک کنم کسی شوهرشو از بچه هاش بیشتر دوس داشته باشه

اصلا حس خوبی نمیگیرم 

یعنی اینقد کشته مرده شوهرید

اصلا بچه چیزه دیگس عشق مادر به فرزندو نمیشه باهیچ عشقی مقایسه کرد

چه ربطی اینترنت داشت تورو خدا این جور رابطه های عادی سازی نکنین تاپیک بمونه بخونن امیدوارم بشن به چن ...

ب نظرم قدیم بود اینترنتی ها بد درمیومدن ! الان همه استفاده میکنن یعنی آدمای خوب اینترنت ندارن ؟ چیو عادی سازی کردم

بنظرم نه خوشبحال توعه

نه خوشبحال شوهرت

خوشبحال بچه هات

که توی خونه ای که رابطه پدر مادر درسته بزرگ میشن

این بچه ها عادی میشن

بقیه مریض روانی ،که باز خودشون ،شوهر یا زنشون رو عذاب میدن...

چرا دوستش داری ؟دلیلاشو بگو  پس من چرا دوستش ندارم راضی نیستم ازش !! من عادی نیستم یعنی

اذیتم نمیکنه همش طرفمه اولویتش منم ! هر مشکلی داشتیم با خانوادش طرف من بوده غذا درست نکنم ایراد نمیگیره آرایش حتی یکبار نگفته چرا نمیکنی خسیس نیس 

کلا بعضی   مردها که زنشون میمیره یه مدت دیگه میرن زن میگیرن کلی هم براش ذوق میکنن انگار اصلا زن قبلی وجود نداشته کلا دیدمو به شوهر عوض کرده آخرش بی وفاست .ولی خدایش عشق مادری یه چیزه دیگه است حتی اون دنیام ادامه داره دغه دغه بچه رو خواهی داشت

اصلا نمیتونم درک کنم کسی شوهرشو از بچه هاش بیشتر دوس داشته باشه اصلا حس خوبی نمیگیرم  یعنی ای ...

وااا کشته مرده شوهر چیه ! من بخاطر قلب مهربونش و چقدر مزدونگی کرده دوسش دارم 

2706