2737
2734
عنوان

حضانت فرزندان خالم...

846 بازدید | 41 پست

دوستان خاله من ۲۷ سالش دوقلو ۷ ساله داره کلاس اول هستن

این دوقلوها از ۵ ماهگی خونه ما بودن یعنی ما بزرگ کردیم

خالمم متاسفانه از دوران مجردی افسردگی داشت بعد حاملگی شدید شد حوری که دکتر گفت نباید بچه هاش نزدیکش باشن روزی یکساعت بیشتررباهاش نباشن شوهر خالمم از حاملگی خالم رها کرد ورفت وکلا نبود وبعد زایمان اومد چندبار به ما گفت اگر بچه رو بخواهید بدین من، من میبرم شیرخوارگاه امنه

..مادرو پدرمن با اصرار های من  تصمیم گرفتن بچه ها رو بیارن وبزرگ کنن جوری که الان بچع ها خالم به من میگن مامان به بابا منم میگن بابا

تقریبا خیلی از مخارجشون با من ونگهداری ازشون تا این سن من انجام دادم ز مانی که ازدواج کردم با همسرم توافق کردیم که اینارو ببریم پیش خودمون که بخاطر مسائلی من طلاق گرفتم

الان بعد ۷ سال پدر این بچع ها علیه من وپدرم شکایت کرده

وادعا کرده که ما بچش گرفتیم ونزاشتیم

الان میخاد بچه‌ها رو بگیره

نمیدونم چیکارکنم جدایی از این بچه ها برابر با مرگ من

درمانده شدم نمیدونم چیکار کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها بزرگ شدن.... شاید اجازه بدن دادگاه که پیش شما باشه 

اگه دختر باشه راحت تر اجازه میدن ... بعد رضایت فرزندان هم شرط هست

من همون زنیم که میترسم ، هیچ وقت نتونم عشق واقعی رو تجربه کنم ... ❤️‍🩹 کاربری دست ۲ خانم میباشد : ستاره و مریم 🤞🥰
2740

عزیزم متاسفانه بچه ها رو میتونه بگیره اما حسم میگه اون پول میخواد 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

چه شرایط پیچیده ای😢 چه پدر بی شرفی بگو تا الان کدوم قبرستون بودی اخه

یه وکیل حاذق بگیرین انشالله حق ب حقدار برسه❤️

هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂
خاله ات چی میگه نگه اونموقع حضانت رو نگرفتین؟ ایکاش نامه مهظزی امضا میکردین ک دیگه نتونه برگرده

خالم از نطر دادگاه رد صلاحیت 

شوهرش اونموقعدگفت وردارین من بچه نمیخوام الان بچهدمیخاد واسه من 

واااای خداااا😭😭💔💔💔عجب دردیه . خدا بگم پدرشونو چکار نکنه . شما با ی وکیل صحبت کن قربونت . بگو اگه خود بچه ها پیش ما راحت باشن راهی هست ک ما نگهشون داریم و قانون حق رو بهمون بده؟!! یا میتونیم برا چندسالی ک نگهشون داشتیم درخواست مال زیادی کنیم تا بلکه پدرشون منصرف بشه ؟!

2706