2733
2734

کسی میدونه دلیلش چیه؟!

میترسم نکنه دندون پزشکی کثیف بوده باشه 

برا همین بوده 

البته خودش میگه آبجی قبل اینکه دندون هم بکشه لب خودم زخم بوده 

شما میدونید دلیلش چیه؟!

استفراغ میکنه و تب داره همش 

دکتر بردیم عمومی فقط سرم زد و چن تا شربت و قرص داد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عفونت نکرده لثه اش؟ دندونپزشک نشون بدین احتمال زیاد چرک خشک کن بنویسه تتراسایکلین یا همچین چیزی

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                

عزیزم قبل دندون پزشکی لبش زخم شده ک باید بیشترمراقب میبودین شاید ویروس یاباکتری وارد بدنش شده،چرا پیگیرنمیشین دکترنمیبرین

حال هرشبمو توامضام مینویسم طبق حالم باهام حرف بزن  امروز باکمال تعجب خیلی مهربونم☺️😐
2738

عزیزم اگر جای دندون عفونت کرده حتما از وسایل بوده وگرنه جای دیگه ربطی نداره

حتما ببرید متخصص فک و صورت 

مگه عمومی این چیزا حالیش میشه اخه عزیزم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

ببرینش دکتر، چه بی خیاال😓😓😓😓

خطرناکه عفونت وارد خونش نشه وارد مغزش، نشه خدااایا من بودم سکته کرده بودم😑😑😑

همین حالا ببرینش اورژانس، همین الان

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
2706