2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا طبیعیه 

کاربری جدید نیستم کاربری قبلیم ترکید . هیچ وقت حلال نمیکنم اون شخص که منو بخاطر اینکه حاجت نگرفت تهمت زد ترکوند هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت. عاشقتونم  . بابام به رحمت خدا رفته. کاش زنده بود. لطفا برای ازدواجم دعا کن
2728

چند روز یک متخصص در موردش حرف میزد دختر خودمم دو سالشه 

میگفت اولین قدم تلویزیون وگوشی محدود بشه دوم حداقل روزی یک ربع کامل هم سنش شو باهاش بازی کن بدون گوشی تو دستت بدون تلویزیون روشن  و بیشترش هم طبیعی هست به خاط احساس استقلال طلبیش هست باید مطالعه ات را ببری بالا تا این دوره هم رد بشه 

2740

دختر من تا یچیز میگم میزنه زیر گریه جیغ بنفش میزنه کر میشم دوسالو نیمه

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
دختر منم همینجوریه 

حواسشو پرت کن نزار گریه کنه امروز بابچه های آبجیمو خواهر شوهرم پنج تایی همش میدوییدن اینسر اونسر گفتم بشین اتل متل بازی انقد گریه کرد ب غلط کردن افتادم

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
2706