2737
2734

من پسرم وزنش خیلی کم گفتم شاید با شیر خشک یخورده جون بگیره بنطرتون الان شیشه رو قبول میکنه

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍
با لیوان بده

اخه میخوام شبا بدم ک شیر خودمم بخوره

خدا جونم می دونم هوای زندگیمو داری .خدایا خودت پشت و پناه خانوادم باش و عاقبت بخیرشون کن .یا امام زمان پسرهام نذر یاری قیام شما هستن اقا جان🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله پسر من یازده ماهش بود ازشیر گرفتمش چون غذا نمیخوردم یهو به غذا افتاد بنظرم میشه وعده دادن شیرتو ...

میچسبه بهم شیر میخواد دلم نمیاد بهش ندم غذام ک هر چی درست میکنم نمیخوره بخدا دوست دارم گریه کنم

میچسبه بهم شیر میخواد دلم نمیاد بهش ندم غذام ک هر چی درست میکنم نمیخوره بخدا دوست دارم گریه کنم

بهش شیشه بده ببین میخوره اگه نه با قاشق بهش بده بازی بازی کن بده تا سینه میخوره غذا یادش نمیوفته

بهش شیشه بده ببین میخوره اگه نه با قاشق بهش بده بازی بازی کن بده تا سینه میخوره غذا یادش نمیوفته

امتحان میکنم با اینکه با بچه اولمم این مشکل و داشتم ولی بازم سر این حرص میخورم