2733
2739

وای فهیمه خیلی خوبه

اقای تعمیرکار سرکوچه، با اون چشای نافذ،هی با خودم میگفتم این لنتی ام ک ما روش کراشیم هیچ وقت مغازه اش باز نیس.اخر ی بار ب هوای ماشین ازت پرسیدم، گفتی داریم ساختمون میسازیم ،سر اونم ...چقدم مهربون گفتی🥹 .کوفتت شه خو بساز و بیا در مغازه نمیگی ی موقه یکی روت کراشه دلش تنگ میشه ؟😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم فقط منم ک تاحالا پایتخت ندیدم

اما فهیمه و هما رو تو چند تا سکانس  دیدم باحالن

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2731
عاشقشونم هر دوتا خوبن  به نطرم فهیمه بهتره از حرف های هما ناراحت نمیشه

خب برای همین میگم نه مثل بعضی ها که از راه رفتن ادم هم برداشت بدمیکنن و اسمون ریسمون میکنن

فک کنم فقط منم ک تاحالا پایتخت ندیدم اما فهیمه و هما رو تو چند تا سکانس  دیدم باحالن

نصف عمرت به فناست اگه نبینی من الان برای شاید بار هزارم دارم میبینم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738