2733
2734
عنوان

شما چی میگین چطور برخورد میکنین

103 بازدید | 14 پست

با رلم کات کردیم تو روز تولدم زهرمارم کرد رابطه ۸ساله رو تموم کردم 

در ماشینو کوبیدم پیدا شدم

خانوادش مخالف منن قدم برنمیداره دهن بینه ترسوع 

تحت تاثیر بقیس تو رپز اولدمم اومد دنبالم کادویی که برا تولدش گرفته بودمو نداده بودمو گرفت رفت پرو پرو گفت بخاطر کادو اومدم یه شاخه کلم برا تولدم نگرفت 

رفتم برا همیشه حدود ۱ماهع از همه جا بلاک مردم امشب دیدم بیوش گذاشته تو پنهانی ترین دلتنگی منی 

هیچ وقت نمیخشنش چون فقط اشک هدیه داده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پسری بیش از ۶ ماه نباشید

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2731
2740
خداییش چطور تونستی با کسی این تایم بمونی کل جوانیت بوده کل جوانیت  تازه از اولم گفته خانواده ا ...

۲سال جدا شدم تو ۲سال ادم و عالمو واسطه کرد بزور اشتی کردم که خانوادمم راضی میکنم که نشد 

۲سال جدا شدم تو ۲سال ادم و عالمو واسطه کرد بزور اشتی کردم که خانوادمم راضی میکنم که نشد 

حق داری خیلی سخته دیگه بعد این‌همه سال بدی هاش خوبی‌اش دیدی حسابی اشنایی به نظرت ارزش اش داره دوباره بهش برگردی؟ 

خانواده اش کاری ندارم خودش خوبه؟از خودش راضی؟

حق داری خیلی سخته دیگه بعد این‌همه سال بدی هاش خوبی‌اش دیدی حسابی اشنایی به نظرت ارزش اش داره دوباره ...

خودش عالی بود ولی خانوادش عوض کردن دهن بینه بشددت خیلی اذیتم کرده مامانمم مخالفه بشددت دلم نمیخواد برگردم اصلا چون برگردم با وجود خانوادش کار به طلاق میکشه چون خودشم مرد نیست پشتم وایسته

خودش عالی بود ولی خانوادش عوض کردن دهن بینه بشددت خیلی اذیتم کرده مامانمم مخالفه بشددت دلم نمیخواد ب ...

خب پس خدات شکر کن بدون مهر طلاق و بچه جدا شدی آب از آب تکون نخورد یه دوستی ساده بود بدون هیچ تعهدی هرچند واقعا حس قلبی درک میکنم میدونم خیلی سخته و وابسته ای ترک کردنش کار هرکس نیست

خب پس خدات شکر کن بدون مهر طلاق و بچه جدا شدی آب از آب تکون نخورد یه دوستی ساده بود بدون هیچ تعهدی ه ...

نه بگم بهت بعد جدایی که در ماشینو کوبیدم پیدا شدم اومدم خونه یه قطره اشکم نریختم اونقدر محکم بودم دیگه تموم شده الان که بیوشو میبینم دلم نمیخواد هیچ دلتنگمم بشه فقط بره نمیخوامش

2706