2733
2734
عنوان

بارداری سالم بعد خارج رحمی

177 بازدید | 19 پست

لطفا اگر کسی تجربه داره راهنماییم کنه دارم دیوونه میشم 

شش ماه پیش تو اولین ماه اقدام باردار شدم اما خارج رحمی با تزریق دو بار متوترکسات جنین جذب شد و کارم به عمل نکشید ولی خیلی عذاب کشیدم و جسمی و روحی داغون شدم بعد شش ماه رفتم پزشک متخصص که نوشت ازمایش سونوگرافی و ازمایش خون ،گفت سونوگرافیت خیلی خوبه و جز یک فیبروم کوچک مشکلی نداری که اونم اصلا مهم نیست ولی وقتی به ازمایش خون رسید گفت ذخیره تخمدانت رو به کاهشه سریع باید اقدام کنی واسه همسرمم ازمایش اسپرم نوشت که اونم متاسفانه کم تحرکی اسپرم داره دارم دیوونه میشم می ترسم اقدام کنم باز خارج رحمی بشه یا بخاطر کم تحرکی همسرم بچه سقط بشه عکس رنگی هم میرم ده روز دیگه برام دعا کنید 🥲

یک گروه هست برای سلامت باروری و اسپرم ... خواستی لینک بدم درخواست بده گروه ایتا و رایگان 

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

من بعد از خارج رحمی بارداری سالم داشتم

نگران نباش

اتفاقا من کارم به جراحی رسید ولی بخیر گذشت

افکار منفی رو‌ دور بریز و له خدا توکل کن

برای همسرت هم داروهای تقویتی بگیر از دکترش

2728

خواهرمن خارج رحم باردارشد و هفت هفته متوجه خارج رحمی شد.مکافاتی شد تا گورتاژ کرد.شیش ماه بعدش عکس رنگی داد مشکلی نداشت باردارشد پسرش فردا یک ماهه میشه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
سلام من بعد از خارج رحمی بارداری سالم داشتم نگران نباش اتفاقا من کارم به جراحی رسید ولی بخیر گذشت ...

من خیلی می ترسم لولم مشکل داشته باشه اخه همیشه ترشحات من زیاد بود از زمان بلوغ میگن نکنه اونا لوله هارو خراب کردن الانم بعد شش ماه سمت چپم که خارج رحمی بود یک هفته قبل پریود درد می گیره و دردش می زنه به زانوم 

2740

منم سه سال پیش بارداری خارج از رحم داشتم و لوله سمت چپم توی جراحی ای ک انجام دادن از دست رفت

ب منم گفتن ذخیره تخمدانت کم شده زودتر اقدام کن

ولی اون سال ها شرایط نداشتم شوهرمم پارسال عمل واریکوسل انجام داد اسپرمش ضعیف و کم تحرک بود

الان تازه میخوام اقدام کنم و توکل ب خدا

اگه اینجارو خوندی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرست مرسی دوستم🫂💋🌸
دختر داییم با عمل و برداشتن یه لوله الان دوتا بچه داره اصلا نگران نباش هیچ ربطی نداره مامان میشی به ...

خدا کنه واسه منم دعا کنید کابوسم خارج رحمیه ۴۰ روز عذاب کشیدم شش کیلو وزن کم کردم تو چهل روز 

من بعد از خارج رحمی یکبار پریود شد و‌بعدش باردار شدم و بارداریمم سالم بود بااینکه دکتر گفت این بارداریتم سالم نیست و احتمال خارج رحمی داد و کلی ناامیدی..الانم پسرم بغلمه

ناامید نباش استرس نداشته باش انشالله به زودی مامان‌میشی

من خیلی می ترسم لولم مشکل داشته باشه اخه همیشه ترشحات من زیاد بود از زمان بلوغ میگن نکنه اونا لوله ه ...

نه عزیزم

چه مشکلی!

هیچی نیست... ان شاالله این بار یه بارداری عالی و راحت رو تجربه میکنی... وقت رو تلف نکن

من خیلی می ترسم لولم مشکل داشته باشه اخه همیشه ترشحات من زیاد بود از زمان بلوغ میگن نکنه اونا لوله ه ...

اون درد طبیعیه برای منم اینجوری بود انگار یه نقطه زیر دلت داره سوراخ  میشه خیلی دردش بده به پاهامم میزد

اگه اینجارو خوندی یه صلوات واسه حاجت دلم بفرست مرسی دوستم🫂💋🌸
منم سه سال پیش بارداری خارج از رحم داشتم و لوله سمت چپم توی جراحی ای ک انجام دادن از دست رفت ب منم ...

شوهر منم کم تحرکی اسپرم داره ممکنه بخاطر کم تحرکی اسپرم حاملگی خارج رحم اتفاق بیفته؟ان شالله بارداری سالم داشته باشی عزیزم

سلام  دوستان میشه منو راهنمایی کنید من این ماه قرص حجم دهنده سینه استفاده کردم پریودیم ۶ روز عقب افتاده سه تا بی بی چک زدم هر سه منفی بنظرتون چیکار کنم  من ۲۳ سالمه دوتا بچه دارم و دیگه هم نمیخام 

2706