2733
2739
من دقیقا ده ساله ازدواج کردم....هیچی هیچی نداشتیم با ۸۰۰ تومن شروع کردیم....شوهرم مردونه کار کرد خیل ...

انگار منو توصیف کردی پشیمون نیستی خیلی بریز و بپاش نکردی تا جونتر بودی من الان سی و پنج سالمه گاهی فک میکنم شاید اشتباه کردم. البته در حد معقول هم مسافرت و هم لباس برا خودم گرفتم و برا بچه هام هم مث شما هیچ وقت کم نذاشتم. 

کاربری قبلیمaglaonema.خانم معلم؛ مامان یک دختر و پسر ناز  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دیدم کمتر از ده ساله هم گفتن منم میگم

خونه و یه ماشین پژو سال اول داشتیم

الان یه خونه دست مستاجر داریم و اینکه پارسال طلاهامو با ماشینمون فروختیم یه ماشین خیلی خوب هم خریدیم

میخواییم امسال انشاالله اون ماشین رو با خونه معاوضه کنیم

یه جاهایی سکوت بهترین جوابِ ولی ای کاش میشد فریاد زد.....
2731

سوتفاهم نشه هرآنچه که فکرش روکنید دارم اما خدا روگواه میگیرم هیچ چیز همانند ی دلخوش نیست 

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
ممنون عزیز دلم😘قربون امام رضا برم من رفتی سلام منو هم بهش برسون😘

فدات بشم تهرانم من 

آمل چشم هروقت من روسیاه روطلبید میرم ودعا میکنم برای این قلب پاکت

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2740
انگار منو توصیف کردی پشیمون نیستی خیلی بریز و بپاش نکردی تا جونتر بودی من الان سی و پنج سالمه گاهی ف ...

ن پشیمون نیستم چون باید می‌جنگیدیم و خودمون رو بالا می‌کشیدیم....وگرنه طفلک شوهرم چطور میتونست ی تنه...و اینکه  هنوز هم دیر نشد برا زندگی الان ۳۰ سالمه و از این به بعد زندکی میکنم به ریز و به‌پاش خیییییلی زیاد نمیکنم قطعا اک هم بکنم بعدش هوای دستم رو دارم چون میترسم....همین ک شوهرم میدونه ک من از خیلی چیزا زدم کافیه....

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔

دلخوشی توزندگی حرف اول رومیزنه همه چی باشه اما همیشه ی بغض توگلو ودل گرفته چه دردی میخوره

2706