2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تمام دارایی ش به نام خودمه

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
2740

نصف نصف هستیم ...

کلا قبل ازدواج توافق کردیم هر جی در میاریم نصف نصف به نام بشه ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

به نام خدا 

شناسنامم به نام خودمه

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

ی مغازه کوچیک تو محل خودمون ب نام همسرم 

مسکن ملی نوشتیم

ی زمین خارج بافت روستا 

هیچی ب نامم نیست ولی گفتم اگ قرارع ماشین سنگین دونگی بخری باید ب نامم کنی تا ببینم میکنه یا ن

۱۰سال ازدواج

از طرف همسرم هیچی ،اما خودم کار کردم با دست رنج خودم طلا خریدم

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

یک خونه آپارتمانی که اجاره دادیم. 

یک خونه ویلایی دو طبقه که بالا برا مهمان پایین خودمون هستیم. 

مغازه که تو پاساژه و استفاده نمیشه و زمین برا خونه ب نامم دارم میخوام بدم بچه هام تا به سن قانونی رسیدن. 

کاربری قبلیمaglaonema.خانم معلم؛ مامان یک دختر و پسر ناز  
2706