2733
2739
عنوان

کادو روز معلم

456 بازدید | 48 پست

دوستان لطفا اگر بحث میکنید با رعایت احترام همدیگه باشه

من دلیل اکراه اکثر کاربرا رو از جمع پول برای کادو روز معلم نمی‌فهمم

هرکی بخواد تکی، حتی یه شال ساده بخره باید حداقل ۳۰۰ خرج کنه

خب بذارید رو هم یه رقمی بشه که لااقل کور بگه شفا

بله اگه رقم بالا بخوان حق با مادراس، ولی دیگه ۳۰۰ و زیر ۳۰۰ پول ۲ تا چیپسه

معلم هم مثل هر قشری انگیزه و کادو و هدیه نیاز داره

کارمند هزار جور بن میگیره، حالا چی میشه سالی یه بار دل معلم شاد شه؟؟

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلاس ۳۰ نفره نفری ۵۰۰ جمع میکنن 

اون مادر بی فکر   که تز میده نمیدونه  که اون خانواده فقط اون یه بچه رو ندارن و باید برای بقیه معلمها هم کادو بخرن .یا خودش رو به اون راه میزنه 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.

والا شوهر من کارمنده با 20 سال سابقه و مدرک ارشد تا حالا رنگ بن و کادو و هدیه ندیدیم و خیلیای دیگه تازه معلما که سه ماه تابستونم تعطیلن عیدم کامل تعطیلن 

ضمنا 300 تومن برای شما چیزی نیست مردم خیلی تحت فشارن شما شاید درک نکنید

همین معلما به بچه ها میگن روز مادر و پدر یه نقاشی یه نوشته هم دلشون رو شاد میکنه، پس دیگه نیازی به کادو برای معلم هم نیست چه انفرادی چه جمعی، همون نقاشی و جمله محبت امیز کافیه😊

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

مامان بچه های کلاس زور میگن 

آدم زورش میگیره از حرف مامانا

وگرنه کادویی که رفتم خریدم پولش بیشتر شد

بعدشم به نظرم حتما که نباید همه جمع بشن پول بدن

چند نفر هم کادو ببرن که بعداً یادگاری بمونه

البته نه اینکه آت و آشغال ببریما

یه چیز به درد بخور ببریم

من امروز رفتم واسه معلم پسرم ماگ حرارتی خریدم

دوست نداشتم با مامانا شریک بشم

این کانال منه ...لوازم خانگی میفروشم...خوشحال میشم که ازش دیدن کنید       https://eitaa.com/joinchat/1779237279C2dfaea854c
آره سیصد خوبه.ما پارسال ۸۰۰ دادیم به ست رومیزی امسال کارت هدیه میدم یه تومن

خب این رو به جای یه تومن نفری ۳۰۰ بذارید و هر کلاسی ۳۰ نفرم باشن، میشه ۹ تومن

هم به شما فشار کمتری میاد و هم کادو بهتری میشه خرید

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
2738

چه خبره ۳۰۰؟

نفری ۱۰۰ بدن میشه سه تومن واسه کلاس سی نفری

کارت هدیه سه تونی خوبه دیگه

این کانال منه ...لوازم خانگی میفروشم...خوشحال میشم که ازش دیدن کنید       https://eitaa.com/joinchat/1779237279C2dfaea854c

نمیدونم شایدم واقعا ۳۰۰ برای بعضی خانواده‌ها پول کمی نباشه ولی ما بچه که بودیم یه همکلاسی داشتیم، باباش روزی ۲ بسته سیگار دود می‌کرد ولی برا پول اردو و غیره این بچه رو زجر میداد که ندارم دستم خالیه

بعضی‌ها هم مثل بابای اون همکلاسی ما هستن، برا همه‌چی دارن الا برای مدرسه و بچه‌شون

چه خبره ۳۰۰؟ نفری ۱۰۰ بدن میشه سه تومن واسه کلاس سی نفری کارت هدیه سه تونی خوبه دیگه

۳۰۰ مثال بود، گفتم دیگه سقفش ۳۰۰ یا زیر ۳۰۰

کلاس ۳۰ نفره نفری ۵۰۰ جمع میکنن  اون مادر بی فکر   که تز میده نمیدونه  که اون خانواد ...

۵۰۰ زیاده و ممکنه همه موافق نباشن

ولی رقبای کم و منطقی چه ایرادی داره جمع بشه؟

اینجا بدجوری نسبت بهش گارد دارن

کلاس ۳۰ نفره نفری ۵۰۰ جمع میکنن  اون مادر بی فکر   که تز میده نمیدونه  که اون خانواد ...

خوب چه اشکالی داره وقتی به نماینده کلاس بگید ۲۵۰ بدید اتفاقی نمیفته مگه قراره رو پول کادو معلم نمره بده. سرشکن میشه پور شما روی بقیه

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
2706