2737
2739

لنتیا چرا باید تو همچین تاپیکی حرف سیاسی میزدید تا تاپیکش بترکه 

واقعا یسریا حق الناس بر گردنتونه وقتی میخواین باهم دعوا کنین شعور داشته باشین یا برین زیر تاپیکای خودتون  جرو بحث کنید یا برید تو خصوصی

کاش اینچیزارو میفهمیدین بخدا یسریاتون انگار بچه دوساله هستین

بعدشم هر رفتاری میکنین هر توهینی میکنید و کسیم اعتراض کرد میگید خب اینجا سایت تبادل نظره اگه دوست نداری برو بیرون..دقت کنید که نظر دادن با بیشعوری و بی شخصیتی خیلی فرق داره پس یاد بگیریم هر حرف مزخرفی رو کامنت نکنیم.

با تچکر

حالا بگین ببینن اون تاپیک چیشد ازبعد ظهر فکرم درگیرشه😂

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

بابا عکس نزاشت من تا ص نه بودم دیدم خبری ازعکس نبود

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فکنم عکس ک نزاش بچها گزارشش زدن تاپیک ترکید

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
بابا عکس نزاشت من تا ص نه بودم دیدم خبری ازعکس نبود

من عکسشونو دیدم ولی به محض اینکه عکسو گذاشت انقدددد تو تاپیکش حرف سیاسی زدن دونفر که تاپیک ترکید 

عکس خودشد و گذاشت و اون پسره و دختره سر سفره عقد

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷
وااا چه ربطی داشت ... اون نامزد کرده شاید فکر کردن تقصیر نظامه 🤦‍♀️😂

دقیقا منم به همین فکر میکردم که چرا باید زیر همچین تاپیکی بحث سیاسی میکردن😐

2740
قضیه از چ قرار بود؟ اگه زحمتی نیست یکی تعریف کنه

یه دختر تاپیک زد که بخاطر ی پسر تو روخانوادش وایساده هر حرفیو شنیده و  تهش جدا شدن و پسره نزاشته حتی یماه بگذره رفته ی دختر دیگه عقد کرده 

چون 10 صفحه جلو رفت  عکس نذاشت خانوم هم اف شده بود بنده هم گزارش زدم 😆

حتما نتش مشکل داشته من گاهی وقتا تاپیک میزنم یهو نتم هنگ میکنه میام میبینم تا چند صفحه رفته جلو

اواخر گذاشت عکس رو

دقیقا منم به همین فکر میکردم که چرا باید زیر همچین تاپیکی بحث سیاسی میکردن😐

مگه حرف سیاسی زدن 

من تا صفحه ۱۰ بودم همه داشتن گزارش میزدن چون استاتر عکس نمیزاشت 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
مگه حرف سیاسی زدن  من تا صفحه ۱۰ بودم همه داشتن گزارش میزدن چون استاتر عکس نمیزاشت

اره بابا....۱۳ صفحه رو رد کرده بود

اره بابا....۱۳ صفحه رو رد کرده بود

من دیگه نموندم تو تاپیک  همه میگفتن اسی چرا اف شده و نیستش و این همه همه رو علاف کرده گزارش میزنیم 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
یه دختر تاپیک زد که بخاطر ی پسر تو روخانوادش وایساده هر حرفیو شنیده و  تهش جدا شدن و پسره نزاشت ...

ممنون لطف کردی، چقدر سخت بوده براش

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
2706