2737
2739
عنوان

خواستگاری از دختر بچه ی چهارده ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 58334 بازدید | 410 پست
😂🥲

الان فقط،باید درس بخونی و ایشالا وقتی خانم دکتر شدی بعد یه پسر خوش اخلاق و خوش تیپ قسمتت بشه 

بگو ایشالا

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مسئولیت های ازدواج و‌دوستی رو‌یکی میدونید؟ دوستی هم تواین سن خوب نیست ولی ازدواج مسئولیت قانونی ...

همین کات کردن و دوباره ارتباط با یکی دیگه متاسفانه بی بند و باری رو تو جامعه افزایش میده وقتی دختر ۲۰ ساله برای ازدواج سنش پایینه برای دوستی هم سنش کمه ربطی نداره به اینکه چون دوستیه مسئولیتی روش نیست نمیشه توجیح کرد

2728

هجیم منم همسن تو رفت یکی به مامانم گف چند سال دیگه باید عروسه خودم بشه ها مامانم هم جواب اون خانوم و با شوخی داد هم انقدر با اجیم در این باره شوخی میکنه یه چند نفر دیگع هم گفتن مامانم ج همرو با سوخی میده ملمانت نباید با عصبانیت میگف باید خیلی خونسرد ج میداد

در اینده زن علی هسدم😂😁
2738
با اجازه میخام  ک گارد بگیرم البته ک بیشتر حالیشه  ولی واقعا تو این سن خواستگاری درسته؟؟

اخه خواستگاری دیگه دست خود آدم نیس که منم ۱۴ ۱۵ سالم بود خواستگار میومد قرار نیست جواب بله بدی که😂

از دوستی میشه عقب کشید هر چقد سخت باشه  چون تو این سن اصن کسی برای وارد رابطه شدن قصدش ازدواج ...

قصدش رابطه ی جنسیه،منم همین جاشو مشکل دارم روابط جنسی آزاد و بی قید و شرط بدتر از ازدواج تو سن کمه البته به لحاظ شرعی حالا یکی معتقد و پایبند نیست اون بحثش جداست.

2706