2733
2739
عنوان

خواستگاری از دختر بچه ی چهارده ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 58334 بازدید | 410 پست
حالا همین ۱۴ ساله‌ای که هیچی حالیش نمیشه از صد تا زن متاهل و بچه‌دار بیشتر حالیشه  بیاین گارد ...

عزیزم زندگی که فقط رابطه جنسی نیست که الان ۱۴ساله ها همه چیو میدونن ی دختر ۱۴ساله میدونه اصلا چجور با همسر با خانواده همسر چجور رفتارکنه اصلا به بلوغ فکری رسیده برای انتخاب فقط درگیر هیجانات زود گذر

من هنوز میخوام برم بیرون نمیدونم لباس چی بپوشم بعد شوهر کنم ؟! واقعا هنوز کسانی هستن انقد ذهنشون بس ...

چقدم که بدت اومده😂😂

خُدا گواهه"صَبر"Ayatay,🤍13فروردین ۱۴۰۳،ببینیم چی در انتظاره...هرچه پیش آید خوش آید🤍خدایا شکرت📿🤍🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هنوز میخوام برم بیرون نمیدونم لباس چی بپوشم بعد شوهر کنم ؟! واقعا هنوز کسانی هستن انقد ذهنشون بس ...

اره هستن کسایی که مریضن به دختر بچه ها چشم دارن

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
عزیزم زندگی که فقط رابطه جنسی نیست که الان ۱۴ساله ها همه چیو میدونن ی دختر ۱۴ساله میدونه اصلا چجور ب ...

اینا همینکه دختر قد بکشه زبونش دراز باشه صد نفرو حریف باشه براشون کافیه و میگن وقت شوهرشه نمیدونن که ازدواج فقط مساله ی رابطه ش نیست که مهمه ساختن یه زندگیه 

تربیت بچه هاس مدیریت خونه و مخارجه!

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 
2728

والا دختر همسایمون همکلاس دخترم بود

کلاس هفتم بود واسه شوهر پرپر میزد

برادر جاریم ازش خاستگاری کرد و ۱۴سال اختلاف سنی دارن

دوماد سه سال از مادرزنش بزرگتره😕

دختر منم خاستگار داره ولی رد می‌کنیم خودشم علاقه ای نداره بیشتر بفکر درس و کار دولتیه

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

معلومه خیلی ناراحت شدی از اینکه خاستگار داشتی)🤣

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹

تو اصلا چرا اینجایی ؟اگه میخوای متناسب با سنت باهات رفتار بشه رفتار خودتم درست کن اینجا اومدنت اشتباهه

2740
والا دختر همسایمون همکلاس دخترم بود کلاس هفتم بود واسه شوهر پرپر میزد برادر جاریم ازش خاستگاری کرد ...

واقعا چطوری قبل اینکه مدرک بگیرن ب شوهر فکر میکنن؟خیای دوس دارم فازشونو بدونم

💛عاشق رنگه چشاشم،و صدایه خندش مستم میکنه،از موهاش نگم که کله قشنگیه جهان ماله اوناس ، مردونگیه صداش آرام بخشه و خلاصه تمام حس های خب من مربوط ب #اونه از ۱۴۰۲/۲/۱نیستش (دوازده ماهو .....)):زیادییی سفیدم ،و خیلیم بهداشتی مخالف کودک همسری ،عاشق رنگه زردم و کله لباسام مشکی،روانشناسی رو میدوسم ولی حقوق میخام بخونم،پدری نداشتم و با کلمه ای بابا غریبه هستم ،مامانم کله زندگیمه و پدریشو ثابت کرده،):از محل زندگیم خوشم نمیاد و عاشقه تهرانم ،کله هدفمم رفتن ب تهران و ورود ب بهترین دانشگاشه،پشت کنکور موندنو قبول ندارم و دانشگاه آزاد و میپسندم))+ سابقه خودکشی دارم 😢از قرمه سبزیم ب شدت بدم میاد 🤮فقط میخام موفق شم ک پشیمونیشو ببینم.عاشق گل رزه مشکیم عضو شدن تو نینی سایت برام ارزوه شدع بود ک شبه ۱۴۰۳/۲/۴شدبلاخره...منه منهای تو دگر با کسی جمع نشد❤️‍🩹

هیچوقت کسانی که به دختر بچه پیشنهاد ازدواج دادن درک نکردم ونمیدونم درک کنم وچه بسا بعضی خانواده ها  عروس ۱۴و۱۵ساله دارن واین خیلی بده اومیدوارم همه چیز تغییر کنه دیگه دختر ها باسن کم ازدواج نکنن

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
واقعا چطوری قبل اینکه مدرک بگیرن ب شوهر فکر میکنن؟خیای دوس دارم فازشونو بدونم

دختره هوایی بود بابا

خوبه شوهرش دادن والا ی گندی بالا میاورد

س ساله نامزدن خیلی بهتر شده

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

مامانت میتونست مودبانه رد کنه و دعوا راه نندازه که اونا هم حرف بدی نزنن. 

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
2706