2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بچم دوسال تمامه. ده تا کلمه فقط بلده 

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه

کامل.

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2738
من بچم دوسال تمامه. ده تا کلمه فقط بلده 

هرچی بهش میگم میفهمه هرکاری بگم انجام میده یجیزی هم بگم بخواد تکرارش کنه یچیز دیگ میگه ک اصلا ربطی بش نداره  ولی در کل شایددهمون ده تا کلمه بلد باشه 

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
تمرینی چیزی باهاش ندارین 

فقط منو اونیم .گاهی تکرار میکنم ..اصلا حال و حوصله ندارم خودم 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2706