2737
2734
عنوان

با همکلاسیام نمیتونم ارتباط برقرار کنم بشدت نژاد پرستن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 157 پست
عزیزم عادیه منم از این چیزا زیاد دیدم، تو شهر ما هم قومیت های مختلفی هست و اتفاقا من از قومیت های تر ...

منم مثل شما

هرجا خوب و بد داره بالاخره 

نمیدونم واقعا

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خراسان شمالیه که تمام قومیت ها رو بصورت گسترده داره  خیلی باحاله

زیاد باحال نیست

این ک زبون طرف نفهمی سنی شیعه با فرهنگا مختلف و..

و خیلی چیزا دیگ

2728
همینطوره ولی متاسفانه عده ای هستن چشم دیدنمون هم ندارن ک زیادم مهم نیستن

با عرض پوزش ولی من نژاد پرست تر از ترکها ندیدم شاید رفتار اونها با شما بخاطر خاطرات بدی باشه که دارندمن دبستانی بودم سه سال رفتیم تبریز معلم کلاس چهارم به زبان ترکی درس میداد من شاگرد اول بودم چون مادر خودم معلم بود باهام دوست نمیشدن فار سها رو مدام مسخره می‌کردند، از بچه ها انتظاری نبود ولی یک معلم ...

لذا این مسائل در همه جا هست البته همه افراد یک قوم قطعا اینطوری نیستند ولی خودت رو درگیر این فکرها نکن به رشدت فکر کن 

عزیزم ناراحت نشو دختر خوب، اتفاقا ترک ها قشری سخت کوش، پرتلاش، اهل پیشرفت و با اعتبار هستند، توی بازار وقتی بگی ترکی، روی خوش حسابیت، حساب میکنند،

قدر اصالتت و بدون و اینم بگم هر شهری خوب و بد داره عزیزم 

2740
زیاد باحال نیست این ک زبون طرف نفهمی سنی شیعه با فرهنگا مختلف و.. و خیلی چیزا دیگ

جاری منم برای اونجاست...خیلی اهل مسخره کردن من که ازش دوری میکنم، با صدای بلند و کلفت حرف میزنه و کلا خیلی اخلاقش برام جالب نیس

با عرض پوزش ولی من نژاد پرست تر از ترکها ندیدم شاید رفتار اونها با شما بخاطر خاطرات بدی باشه ک ...

تو ترکا کم‌پیش میاد شاید برای قبلا اکثریت اینطور بودن اما من تا الان ندیدم همچین موردی شاید یکم حرف در بیارن و..ولی نژاد پرستی نه

ادم خوب و بد همجا هست

جاری منم برای اونجاست...خیلی اهل مسخره کردن من که ازش دوری میکنم، با صدای بلند و کلفت حرف میزنه و کل ...

میگم دیگه 

فکرشو کن ۷ صبح با صدای بلند و کلفت حرف میزنن کل کلاس صدا میپیچه یطوریه

معمولا کورد ها و عرب ها با ترک ها مشکل دارن به خاطر مسائل تاریخی و سیاسی گذشته و الان 

نه والا خوزستانیم ما 

با اینکه بیشتر مردم رو عرب ها تشکیل میدن بقیه با عرب ها مشکل دارن درصورتی که خودمون همه رو مثل هم می‌بینیم و فرقی بین قومیت ها نیست

2706