2733
2734

تو استانی زندگی‌میکنم که از هر قومیت هست حالا بماند کجا

که یکی از این قوم اصلا از فارس و ترک خوشش نمیاد مخصوصا خودم ک ترکم 

و هرجا میبینن تیکه میندازن دعوا و بشدت بی ادب بازی در میارن و فقط خودشونو قبول دارن

(متاسفانه این تو مدرسه هم هست) تو اکیپ خودشون هستن و به زبون خودشون حرف میزنن و بی احترامی

تو کلاسمون شاید نصفی  فارس باشه ک باهاشون درحد درس حرف بزنم

البته سال بعد تمومه ولی

کاش تو یه شهر دیگه بدنیا میامدم ..تحمل کردن این ادما سخته هیچی حالیشیون نیس بخدا اینا نصف چیزایی ک دیدمه ازشون

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسی عکس بزارم از خودم

نیکی و پرسش

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

بی فرهنگ تر و چیپ تر از آدمایی که به قوم و قبیله شون مینازن ندیدم

آدمایی که هیچ دستاوردی ندارن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2740
با همون فارسا ارتباط بگیر 

با همونا در ارتباطم

ولی این ک اصلا نمیفهمم چی میگن رو اعصابه و خیلی تن صداهاشون بالاس اصلا..

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

تنهایی بهتر از همنشین ست 🌱

مگه مجبوری باهاش ارتباط برقرار کنی تو میای بری مدرسه درس بخونی کجای رفیق بازی نیست و درس هات توجه کن تا ی چیزی بشی عزیزم 🤍

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛

عزیزم نمیدونم چند سالته ولی منم یه دانش آموز هستم و یه چیزی و خواهرانه بهت میگم به حرفاشون اهمیت نده من همین چند روز پیش یکی از همکلاسیام یه چیزی بهم گفت که واقعا ناراحت شدم مسخره میکنن تیکه میندازن ولی سعی کن خیلی محترمانه جواب بدی یا فقط یه نیشخند بزنی همین واسشون کافیه 

2706