2737
2739
عنوان

چطوری مخ کراشم بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 576 بازدید | 60 پست
بشین سرجات وقتی نمیدونی متاهل هست یا نیست به خطر میوفته زندگیش

یا خدا مگه من میخام کاری کنم؟ 

خب اول باید یه تحقیقی کنم ک ببینم هست یا نیست ک 

چون عاقبت کار جهان نیستی است/ انگار ک نیستی چو هستی خوش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لابد یعنی رگباری باشه باشه🤣🤣🤣🤣😅

☹️☹️😂😂😂😂

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه  
هر کاری دوست داری بکن خواهری چرا میپرسی؟ فقط بدون ۹۵ درصد پسرا اگه بفهمن دختری ازشون خوشش اومده..ت ...

هرچند دوست ندارم حرفتون و تایید کنم ولی واقعیته پسرا دختری که با سختی بدست بیاد و دوست دارن با چیز دم دست حال نمیکنن

تنها راهی که ب نظرم‌میاد اینه بزنی به ماشینش هم‌شماره گیرت میاد هم حرف میزنی باهاش هم ب حلقه توجه م ...

عزیزم بزنم به ماشینش فک کنم اندازه ۱۰ تا مهریه باید بهش ببخشم😂😂😂😂😂

هرچند دوست ندارم حرفتون و تایید کنم ولی واقعیته پسرا دختری که با سختی بدست بیاد و دوست دارن ...

بله منم کاملا با شکا و این دوستمون موافقم ‌ولی این یارو حتی نمیدونه من وجود دارم ک 😭

2740
عزیزم بزنم به ماشینش فک کنم اندازه ۱۰ تا مهریه باید بهش ببخشم😂😂😂😂😂

یه کوچولووو اندازه خط و خش 

یه فکر سمی دیگ هم  دارم که بگم کلا بیخیال پسره میشی

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
یه کوچولووو اندازه خط و خش  یه فکر سمی دیگ هم  دارم که بگم کلا بیخیال پسره میشی

ببین ولی راجب تصادف خدا کنه خیلییی ریز ریز سپر به سپر بشم باهاش جوری ک هیچ اتفاقی برای ماشینا نیفته فقط صدا بده

چطوری باید انجام بدم؟😂

یه کوچولووو اندازه خط و خش  یه فکر سمی دیگ هم  دارم که بگم کلا بیخیال پسره میشی

اخه اینایی که تو میگی واسه طرف صدق نمیکنه میگه ماشینش خیلی ندل بالاس یعنی بهش بد بزنه چندین میلیون الکی ضرر میکنه ارومم بزنه کسی که همپین ماشینی داره براش مهم نیست دو تا خط پس در حالت اول شمارشو گیر میاره ولی شانسش واس مخ زدن پایینه در حالت دومم که شماره گیرش نمیاد

بگو تروخدا 😂😭

صرفا جهت خنده 

میری جلو ماشینش ادا در میاری که مثلا حالت خوب نیس وداری غش میکنی

اونم مجبوره حداقل بخاطر حرکت خودش پیاده شه کمکت کنه

ما همیشه میخندیم چون به شما نمیرسه غم های مارو ببینین :) تورک 🔗💚
2706