2733
2734
عنوان

دکتر از دیدن گلوم ترسید

| مشاهده متن کامل بحث + 1261 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وای وای وای 

منم دقیقا چند ماه پیش همینجور شدم 

چقدر بد یود .دقیقا دکتر گفت چند وقت بود گلو به این شدت عفونت کرده وملتهب ندیدم 

ولی من سه روز اینجور بودم نه میشد چیزی خورد وحتی اب گلومم نمیتونستم قورت بدم 

با قرصهای مکیدنی فقط بمدت نیم الی یه ساعت اروم میشد همین 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728
2738
نه 3 روزه مصرف میکنم  اما گلو دردم تقریبا شده 8روز

این بیماری خیلی شایع شده که حتما همون مدلی از کرونا هست شدیداً عفونی هست من سه هفته هست درگیرشم هنوزم تمام سینوس هام پر از عفونته با وجود خوردن کلی آنتی بیوتیک

سیر خام بخور سریع خوب میشی خورد کن بذار کنار غذات همراه هر قاشق یه تیکه بخور تضمینی

باشه حتما ممنون

هرچی طبع گرم بود این چند روز خوردم اما میترسم منشا گلو دردم چیز دیگه باشه بجز سرماخوردگیو ویروس و...

یعنی خوب نمیشی؟ورم گلو من حتی از بیرون هم مشخصه .امروز میبینم زیر چونه ام هم ورم کرده .حالا هم امپول ...

نکنه ایمنی بدنت پایینه

یا لنفت دچار عفونت شده

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
یعنی خوب نمیشی؟ورم گلو من حتی از بیرون هم مشخصه .امروز میبینم زیر چونه ام هم ورم کرده .حالا هم امپول ...

یعنی لوزه هان عفونی شده؟

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
این بیماری خیلی شایع شده که حتما همون مدلی از کرونا هست شدیداً عفونی هست من سه هفته هست درگیرشم هنوز ...

خوب چه باید کرد .دارو ها که تاثیری ندارن .عفونتم که خوب نمیشه 

چقدر این کرونا ناجوره هردفعه یه شکله

[QUOTE=336644948]نه هیچی  یعنی چمه؟[/QUOبرادر زاده من قبل از عید از خواب بیدار شد گلوش متورم بود قبلش هم ی سرماخوردگی گرفته بود بردنش دکتر تشخیص اوریون دادن بعد چند روز کم کم علائم دیگه اش شروع شد زبونش مثل توت فرنگی شد تب داشت چندتا علائم دیگه یک هفته بستری بود تا روز آخر دیدن پاهاش هم ورم کرد دکتر سریع تشخیص بیماری کاوازوکی داد و سریع گفتن بره ی شهر دیگه برا ادامه درمان اونجا هم یک هفته بستری شد تا خداروشکر خوب شد الان هر دو هفته یکبار چکاپ میشه

2706