2737
2739
عنوان

بالاخره درخواست دادم

171 بازدید | 10 پست

امروز رفتم درخواست طلاق توافقی دادم تاپیک قبلیم گفتم چی شده شوهرم بعدازظهر بهم گفت مشکلی ندارم برو دنبال کاراش ولی میدونم الکی میگه حتی بدون من نمیتونه بخابه و عملا ما مشکل خاصی باهم نداریم فقط قضیه لج و لجبازی و رفتارای خواهرشه انشالله خدا لعنتش کن تا الان هیچوقت آرامش تو زندگیش نداشته و قرص مصرف میکنه انشالله از این به بعد بدترم میشه من که نمیگذرم ازش به نظرتون تصمیم درستی گرفتم یا عجولانه بود؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه ادم مریض که قرص مصرف میکنه رفتار نرمالی نداره 

اونوقت شما برات رفتارش انقدر جدیه که به خاطرش با شوهرت به مشکل خوردی؟! بعد یه ادم مریض که مشکل داره رو نفرین میکنی؟! 

هم عجولی هم بی ....

یه ادم مریض که قرص مصرف میکنه رفتار نرمالی نداره  اونوقت شما برات رفتارش انقدر جدیه که به خاطر ...

همون ادم مریض دوجا کار میکنه ماهی 20/30تومن حقوقشه از هرکی خوشش بیاد باهاش خوبه ازهرکی بدش بیاد طرف رو عاصی میکنه شوهرمن دیروز دستش رو کوبوند تو شیشه به نظرم واسه ما ادا میاد که اعصاب نداره به نظرم بازیگر خوبیه

2740
اره ولی نگفتم که جنون داره خیلی باسیاسته خیلی. جلو شوهرم هیچی بهم نمیگه ولی مثلا داره از کنارم رد می ...

محالش نکن 

به خاطر خواهرشوهر نباید درخواست میدادی 

اگر تو یه خونه زندگی نمیکنید رفت و امد نکن باهشون 

اگرم تو یه خونه هستید جا به جا شو 

کاش درخواست نمیدادی عزیزم 

محالش نکن  به خاطر خواهرشوهر نباید درخواست میدادی  اگر تو یه خونه زندگی نمیکنید رفت و ام ...

نه تو یه خونه نیستیم ولی هر روز همدیگرو میبینیم نه اولش اون شروع کرد و ناراحتی پیش اومد وگرنه به خاطر اون درخواست ندادم تو تاپیک قبلیم کامل توضیح دادم شوهرم به برادرش گفت من بش گفتم برو دنبال کاراش ولی فکرنمیکردم جدی بگیره