2733
2734
وای خدایا همه دارن من فک میکردم دیوونه شدم شبا شوهر خیالی مو به دوست خیالیم  تعریف میکردم همیشه ...

مثله خیالیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دارم 😂😂

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2728
2738
من عاشق شب هستم چون تو جام میرم تو رویا هام بعد که بچه دنیا میاد آزمایش ژنتیک میدیم می‌فهمیم بچه مال ...

تو رو خدا تو خیالات دیگه سعی کنید خوشگل و سالم و پولدار و خوشبخت باشید شوهرتون هم عالی باشه. تو زندگی به اندازه ی کافی بدبختی داریم. 

منم داشتم ولی از ی جایی به بعد از تو خیالم اوردمش بیرون بهش پر و بال دادم اینقدر روش تمرکز کردم و ان ...

خدا حفظتون کنه 

عزیزم لطفاً بیشتر توضیح بده چکار کردی ؟

منم در انتظارم و از انرژی دادن خسته شدم 

بگو چکار کنم

اگه یچیزی بگم باور میکنین😁 شوهر خیالیم الان شوهر واقعیمه  چون فامیل  بود همیشه بهش فکر ...

البته اینم بگم که کسی رو تصور میکنم که محاله و همیشه میگم خدایا محالمو غیر محال کن و معجزتو نشونم بده 

خدایا چشم انتظارم

البته اینم بگم که کسی رو تصور میکنم که محاله و همیشه میگم خدایا محالمو غیر محال کن و معجزتو نشونم بد ...

باور کن اگه به صلاحت باشه خدا تورو به خواستت میرسونه

گاهی وقتا ما یچیزیو بزور از خدامیخوایم و خدا بهمون نمیده ... اینجا باید متوجه بشیم که اون به صلاحمون نیست..

- در گردش‌ِ‌ گیتی‌ رسد روزی‌ به‌ پایان‌ هر غمی :)!'🎼 ‌ دختر تورکم✨️ بودنت‌تموم دردامو‌خوب‌میکنه♥️️ عقد🫂💗
2706