2733
2734

آره مجردی داشتم   اصلا خیالی نبود ک توهم میزدم یه چیز فوق العاده اسم داشت فامیل داشت تازه همه و خاله هاشم تصور داشتم  شوهر خاله هاش زن دایی همه فامیلشون تصور کرده بود . تا اینکه ازدواج کردم ......

نه بابا من فقط غم و مصیبت دارم اندکی شادی شوهر فیک چیه گلم توهم زدی یا تازه دنیای واقعی هم مردا رو به چشم برادر متاهل یا در شرفش میبینم هر چند عین زنای بدبخت دیگه یه مرد هیز زن دار چند وقتت افتاده دنبالم  پیشنهاد هوو شدن میده فکر آبرو نیس دلقک مسخره حروم زاده خودش و زنش معلوم نیس به چه مشکلی خوردن نشستن برا من شایعه  ساختن  که   قدر این شوهر مددکاری بدون فک کن دختره شیر سحر کار می کنه هانیه حسینی دآخه الاغ خز و خیل شوهر منه  پس چرا همه جا به من میکه قارچ جوراب و آویزون چرا همش با  تو بیرون میره دهاتی ابله فاک تو روح‌خودت رئیس کارخونه ات که  شما رو استخدام کرد نکبت های خنگ کودن حالا هم نشسته مرتیکه قصه ی حسین کرد شبستري  ابله برام می فرسته نفهم خنگ حالیش نیست ردش کردیم حاضرم مجرد بمونم ولی زن اون غزمیت نشم واه واه مجردی رو یه زندگی با اون ترجیح میدم نکبت دهاتی گدا گشنه همه چی هم باید فضولی کنه حروم زاده  عن پخ زن خودش خوشگل هست همه جا حروم عن  فقط باید باشه تو موقعیت هام بسوزونه حق رو بده به یکی دیگه فکر میکنه عاشقیم گوز خان بدجنس پخ نمی فهمه ردی بی شرف اینقدر فضولی نکن تارها تم داری دست ار سرم بردار هرزه پیت بی احساس بی سرف پخ لوس گوز نفهم فک میکنه یه شب از خواب بیدار میشیم همه چی یادمون میره نکبت نمی فهمه الان شوهر پریا غلام حسین زاده است دهاتی و‌یه هیز که افتاد دنبال کنه بدبخت راستی فیلم ساحره سبک سیندرلایی داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از دوران نوجوانی داشتم،خیلی یهو اومد گفت بامن ازدواج میکنی؟ خوشگل وخوشتیپ هم بود،اما یادمه همیشه هم باهاش دعوا داشتم وگریه میکردم...

قانون جذب اثر کرد،یعنی به طرز ناباورانه ای شخصی که فکرنمیکردم اومد بهم گفت بامن ازدواج میکنی؟؟خوشگل وخوش تیپم بود والان ۱۱ساله زنشم وهمیشه که نه ولی زیاد باهش دعوادارم وگریه میکنم😑😑😑

༺ زندگے ات یـک قصـہ ایـست کـہ توسط یـک خداے خوب نوشتـہ شده! ༻️ 
2738

من جدیدا از سلطان هیثم پادشاه عمان خوشم اومده ( میدونم سلیقه ام عجیبه ولی خوشم میاد دیگه دست خودم نیست   ) و شوهر خیالیمه گاهی خودمو همسرش و ملکه تصور می‌کنم ملکه مناطق محروم   

یه عده یه جوری میگن تحصیلات شعور نمیاره انگار ترک تحصیل شعور میاره !! اگه شما چند مورد بی شعور در قشر تحصیل کرده دیدید ما خیلی بیشترش رو بین افراد کم سواد و ترک تحصیلی دیدیم .
دقیقا یک جایی تخیلات اوج میگیره ولی یک دفعه سقوط میکنه و تو همونجا درجا میزنی

فک کردم من اینجورم فقط

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
انشالله که خوشبخت بشی، مگو گوچه ئه داری؟😁⁦❤️⁩

خیراتتو ۲تا😍

آی نگام کرد.روم حساسه.مخاطبش منم.گفته بعدا میگیرمت الان موقعیت جور نیس.گفته خانوادم فعلا ندونن بهتره.بلاک کرد باز انبلاک کرد.ایناهیچکدوم نمیگیرنت جون مادرت فقط مشقاتو بنویس وبخواب...داف زیر سن قانونی😚🥰
2706