2733
2739
اون عباس منه 💔

کاش میشد بع هم برسونمتون😕

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

آخی یادش بخیر

مال من رابطمون همش گریه بود چون نمیتونستیم بهم برسیم 😂😂 من رفته بودم کشور اونا توی بیمارستان دکتر بخش VIP بودم اونم خواننده معروفی بود بیمارم بود.😅😅

امسال میشم physiatrist :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سال دیگه هم میگیم چقدر کاربرای سال ۱۴۰۳ خوب بودن یادش بخیر      البته گه ...

فرمایش شما درسته بله.😅😅

بله متوجه شدم. ممنون که یاد کردید.

امیدوارم در زندگی موفق و پیروز باشید.

https://harfeto.timefriend.net/17148307357471
2728

کی باید داشت؟

چون من تا الان بهش فکر هم نکرده بودم:

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡
2738
میدونستید انسانهای باهوش برای فرار از موقعیت کنونی که ازش ناراضی هستند یک دنیای خیالی برای خودشون می ...

اونی که از موقعیت کنونیش فرار میکنه دیگه باهوش نیست +

entp +پاره در راه علم + قطعا پزشک اینده!  I'm not a freak I just thaught it was carnival!  /8w7//نه ولی جدی دیدید اینجام بگید برو درس بخون، من کنکوریم دیگه،  یه ایل چشمشون به منه♡

منم دارم. دوسم داره . معتاد نیست . خیانت نکرده. باهم تو شمال زندگی میکنیم خونمون خیلی کوچیکه ولی باصفاست. مادرش بهم تهمت نزده . باهم هنرمندیم یه کارگاه کوچیک داریم. اره خوبه تو خیال من .. ‌ 

منم دارم زیادن   

ولی اونی ک از همه شون بیشتر میاد تو خیالاتم قدش دومتره و چهارشونه. بسیار خرپول. و اولین باری ک دیدمش تو خیابون بودم و داشتم از خرید برمیگشتم. یهو با ماشین بی ام و کنارم ترمز میکنه . پیاده میشه و از پشت سرم صدام میکنه: فلانی! دیگه همه چی تموم شد (منظرش مشکلاتمه) . بیا بریم... 

انقدم نازمو میکشههههه مخصوصا تو دوره بارداری   دوقلو هم دارم. ی دختر ی پسر   

سنش ده سال ازم کوچیکتره ولی انقد عاشقمه ک هیچی براش مهم نیس. فقط میگه کنارم بمون دنیا رو ب پات میریزم .. ( کصافط   ).. تفاوت زیاد داریم ولی بخاطر من حاضر شد رو خودش کار کنه مخصوصا از لحاظ فرهنگی

2706