2733
2739
اگه کسی باشه که دیده نمیشه ولی حضورش پشت سرت حس میشه جز کدوم دستس؟

جن☺️

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

اسمش محمدحسینه دورادور می‌شناسمش اولین بار که دیدمش ازش بدم اومد ولی بعد ها عجیب عاشق شخصیت و تفکراتش شدم الان ۳ساله از دهنم بیرون نمیره 

همش منتظرم بیاد و شوهرم بشه 😂

شماها دعا کنید شاید شد دعای من درحق خودم تا سقفم نمیره 

همش خوابشو میبینم یه بار خواب دیدم داریم عقد میکنیم من هولهولی رفتم لباس خریدم بعد مامانم روی یخ کاغذ این اون رو به عنوان شوهر من نوشت تازه متوجه شدم که بله اون شوهر من شده .

یه بار خواب دیدم اومدن خواستگاریم نمی‌دونستم می هست پسره یهو از رای در دیدمش خودش بود میخواستم غش کنم 

یه بار خواب دیدم تو چهارراه تجریش از ماشین پیاده شد رفت داخل کوچه منم دنبالش رفتم اون منو ندید یه خونه بود با در سفید رفت تو یه خونه بزرگ سه طبقه سکانس بعدی خوابم من رفتم تو اون خونه انگاری قرار بود بخرمش داشتم توی خونه رو می‌دیدم که یهو از حیاط اومد تو باهم چشم تو چشم شدیم بهترین حس دنیا بود برام .

خدایا خیلی دوسش دارم قول میدم خانم خوبی باشم لطفا ارسالش کن برام 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس انداز کنید ۴ تا بچه مدرسه ای خرجش بالاس

وجدانا تو خیالشم پس انداز کنه؟

کنتور نمیندازه ک بزار تو خیالش پولدار باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
من از بچگی دوتا داشتم .احسان و پویا😃😃😃بعد فهمیدم باید یکی داشته باشم با قهر عوض میکردم میگفتم برو ...

عکس پروفایلتون خودتون هستین؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
2731

اره مخصوصا تو نوجونیم خیالاتم بشدت زیاد بود مخصوصا قبل خواب فکرای خاک برسری هم باهاش میکردم🤦‍♀️ البته چندتا شخصیت بودن هر چند مدت عوض میکردم با تیپ و قیافه های متفاوت

حتی یکیش خلافکار هم بود خشن بود تفنگ داشت ولی با من خوب بود یا مثلا یه زن دیگه هم داشت 

اخرین باری که فکر کردم یه مرد خوشتیپ بود ک بچه هم داشت و خیلی دوسم داشت،یکی از این کیسای خیالیم تیپ و قیافش خیلی شبیه شوهر الانمه!ولی اخلاقش متاسفانه نه! 

همیشه وقتی میگم دوسداشتم اخلاقت اینجوری باشه عاشقونه باشه میگه من نمیتونم اونطوری باشه و تو رویا و خیالات سیر میکنی !

فک میکردم فقط خودم اینجوریم

2738

اره......خیلی پسرگلیه قربونش بشمه😍🤭 منه مامان باباشم خیلی منو دوست دارن❤😅البته دیشب باهم دعوامون شد فک کنم داره بهم خیانت میکنه میخوام امروز برم پرینت تماساشو بگیرم

😂😂😂منم تو مجردیام داشتم  مث مال شما هم چی تموم البته ما هنوز عقد نبسته بودیم من واسش ناز می ...

از اون شوهرای مولتی میلیارد که بخاطر ما حتی تو روی خانوادش ایستاد😂😂😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
اره......خیلی پسرگلیه قربونش بشمه😍🤭 منه مامان باباشم خیلی منو دوست دارن❤😅البته دیشب باهم دعوامون ...

پرینت رو گرفتی صداتو در نیار یکار کن خونه به نامت بزنه طلا اینا جمع کن بعد بگو فهمیدی😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

منم داشتم

اسمش پارسا بود

یه روز که رفته بودم سبزی تازه برای کوکو بچینم خبر شهادتشو بهم دادن ، از حال رفتم افتادم رو خاک ، مراسم تشییع باشکوهی براش گرفتم انقد خاک تو سرم ریختم مامانم منو برد تو حموم انقد کتک زد که نزدیک بود برم پیش پارسا 😐😐😐

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️

من دارم 

ولی بیشتر تو دوران اشنایی هسیم😂

یه چندباری تا عروسی پیش رفتیم

شوهرمم شاسی بلند داره☺☺☺ سوزدلتووون

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706