2733
2734
عنوان

دلیل زنده بودنتون چیه؟!

207 بازدید | 35 پست

هدفتون امیدتون وابستگی هاتون قشنگی هایی که دارید تو زندگی چیا هستن کیا هستن  که به پوچی ناامیدی بی دلیلی یا بی مصرف بودن نمی‌رسید بورینگ نمیشید؟

من خودم نه ننه بابایی دارم نه دوستی نه فامیلی هیچ هیچ از نظر آدما 

هدف هام زیاد بودن خیلی زیاد ولی قید همشونو زدم و دیگه برام با ارزش نیستن 

حرف زدن با دوستام که قبلا داشتم بازی کردن و خیلی چیزا برام لدت داشت و الان هیچی برام لدت نداره 

به معنای واقعی تو پوچی مطلقم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امید به خدا اهدافم 

فکر کردن به ح    امید داشتن به خدا که دوباره ح رو ببینم و بهم علاقه پیدا کنه

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

منم مثل تو تازه بیشتر ناامید شدم 

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2740

همسرم

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2706