2733
2734
چند هفته انجام دادین ؟ کی جوابش میاد  میشه پیام رو ریپ بزنید ببینم جوابش چطور میشه برای نی نی ...

ببین ماله من ۲ قلو ان، خودمون قبل ازدواج آزمایش ژنتیک دادیم، فهمیدیم ژن مشترک بیماری زا داریم. من هفته ۱۱ همراه با آن تی ، cvs vlدادم. ولی قل دوم نتونست نمونه بگیره، دیگه اونو قراره دو هفته دیگه آمینوسنتز بدم. جواب قل اولی گفتن یه ماه طول میکشه. ۲ هفته دیگه احتمالا جوابش میاد. کلا قبل بارداری ،دکتر ژنتیک گفت احتمال انتقال بیماری به جنین ۲۵ درصد هست. البته تو فامیل کسی این بیماری رو نداره، مربوط به اختلال عضلانی هستش.

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ماله من ۲ قلو ان، خودمون قبل ازدواج آزمایش ژنتیک دادیم، فهمیدیم ژن مشترک بیماری زا داریم. من هف ...

نشد ویرایش کنم، اون cvs هستش.فامیلیم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دکتر گفته تو یازده هفته بیا cvs بشم  برام دعا کنید

ایشالا که خیره

منم بچه قبلیم مشکل ژنتیکی داشت 

درصورتیکه که اصلا ما مشکل ژنتیکی نداریم و من سقط کردم 

درصورتیکه که اصلا این مشکل رو مجوز سقط نمیدن ... الان مجدد باردارم دکتر گفت چون مشکل ژنتیکی نداری و فامیل نیستیم اگر جواب سونو اکی بود همون nipt تو ۱۲ هفته بده 

که مشاوره ژنتیک هم رفتم نظر دکتر همین بود و الان آزمایش دادم خدارو شکر بچه سالم بود 

پناه بر خدا سپردم به خودش

2728
ببین ماله من ۲ قلو ان، خودمون قبل ازدواج آزمایش ژنتیک دادیم، فهمیدیم ژن مشترک بیماری زا داریم. من هف ...

انشاالله سالم باشن هردو برای  ما هم بچه اولم اس ام ای داشت مشکل عضلانی   انشاالله که هردو بچه تون سالم باشه 

راستی ناهمسان هستن  

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
ایشالا که خیره منم بچه قبلیم مشکل ژنتیکی داشت  درصورتیکه که اصلا ما مشکل ژنتیکی نداریم و من س ...

خدارو شکر به سلامتی بغلش بگیری 

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
انشاالله سالم باشن هردو برای  ما هم بچه اولم اس ام ای داشت مشکل عضلانی   انشاالله که هردو ...

اره ناهمسان، برا همین از دو تا باید نمونه بدم، توکل به خدا. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره ناهمسان، برا همین از دو تا باید نمونه بدم، توکل به خدا. 

نگران نباش انشاالله  سالم ان 

2740

بچه دار نمیشم اینو از رو هوا نمیگم تجربشو داشتم که احتمال مشکل ژنتیکی داشتیم و تصمیم داشتم اگه آزمایش مشکل داشت هرگز بچه دار نشم ولی آزمایش نشون داد مشکلی نیست 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
چی بگم والا.من کلا ادم ریسک پذیری نیستم اونم سر بچه.ان شاءالله که ساام باشه

مشکل ما بیماری پوستیه در حد خال و لکه نه از نظر ذهنی و جسمی شما باز تو این شرایط ریسک نمیکردین؟

در من تیمارستانی قصد شورش دارد
2706