2733
2734

نرو اگه ته دلت دوس نداری 

بگو دوس ندارم این رفت و‌امدا رو‌،

قبول نکرد بگو منم با دوستای داداشم برم بیرون نظرت چیه؟

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اگه بودم نمیذاشتم بره. یا بجاش خودتون دوتایی برید ددر 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
2738
کنکور دارم

مطمین باش قصدی تو این روز انداختن ک نتونی بری، تمام تلاشتو بکن نامزدت نره!

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
مطمین باش قصدی تو این روز انداختن ک نتونی بری، تمام تلاشتو بکن نامزدت نره!

واقعا خاهرش نمیدونم چرا اینطوره بهش گفته ما میریم باغ بیا مراقبمون باشی واسمون چادر بزنی

سبحان الله الان همسرت ۲۰ سالشه فردا پس فردا بخواد بره دانشگاه دختر داشته باشه بازم میخوای استرس بکشی؟

اتفاقا اگه الان عقدین این دوره بهترین دوره برای شناخته

این که طرف محدود باشه و کاری نکنه که مهم نیست مهم اینه که طرف ازاد باشه و کاری نکنه

کسی که بین چندتا دختر اینقدری هول باشه که نتونه خودشو کنترل کنه به درد زندگی میخوره مگه؟ همین فردا پس فردا بره دانشگاه و سرکار چی؟

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
واقعا خاهرش نمیدونم چرا اینطوره بهش گفته ما میریم باغ بیا مراقبمون باشی واسمون چادر بزنی

اصلا چ معنی میده بخوان برن باغ؟؟ برن کافیشاپی رستورانی اینهمه جاااا، اگه خواهرش باهات مشکل داره کلا خواسته روانتو واسه فردا بهم بریزه اگر از دستت برمیاد کاری بکن اگر نه فعلا بهش فکر نکن بذار بمونه واسه بعد

و خدایی که ب شدت کافیست، وزن شروع ۶۸ وزن هدف ۵۸        من خودمو خیلیییی دوست دارم                                
سبحان الله الان همسرت ۲۰ سالشه فردا پس فردا بخواد بره دانشگاه دختر داشته باشه بازم میخوای استرس بکشی ...

اخه میدونی دانشگاه وسرکار قطعا محیطش متفاوته و برای ی هدفی میرن من مشکلی ندارم ولی اخه تفریح؟

2706