2733
2734

مگه قطع بود

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

🟠 روز  ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ که آخرین تاپیک ساعت 19:29 زده شد بعد امکان تاپیک زدن و پست گذاشتن نبود تا:

✅️ اولین تاپیک  ۲۸ فروردین ساعت 21:20 زده شده.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2740
🟠 روز  ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ که آخرین تاپیک ساعت 19:29 زده شد بعد امکان تاپیک زدن و پست گذاشتن نبود ...

سارا جان ب کاربرا اینم اطلاع بده نی نی یار پنج گفتن تاپیکایی که عنوان الکی میزنن و متن تاپیک ربطی به عنوان نداره اون کاربر تعلیق میشه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
🟠 روز  ۲۶ فروردین ۱۴۰۳ که آخرین تاپیک ساعت 19:29 زده شد بعد امکان تاپیک زدن و پست گذاشتن نبود ...

ممنونم

تغییری هم صورت گرفته در سایت؟

دوتا ترنم اصفهانی (کاربری دست دونفر است)
ممنونم تغییری هم صورت گرفته در سایت؟

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

نه زیاد

🟥 سایت گاهی خطای ۴۰۳ و خطای ۴۰۴ و خطای ۵۰۰ میده ❗️❗️

🟧 قسمت امضا مثل این که محدودیت کاراکتر گذاشتن.

🟪 تالارهای نی نی سایت هم کلا خرابه و خطای ۴۰۴ میده.

🟦 از ۱۶ فروردین هم ویرایش پست رو عمدا خراب کردن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.