2733
2734

اسنپ منو پیاده کرد بعد من کارتم پیش دوستم جا مونده بود دیدم اسنپی وایساده فک کردم دوستم گفته وایسه که کارتمو بهم بده  نگو میخواد دنده عقب بیاد داشت میومد من یهو درو باز کردم بعد گفت خانم چرا درو باز میکنی من فقط به دوستم گفتم جاش گذاشتم بابای دوستمم خندید حس میکنم بدجور آبروم رفت اون لحظه نتونستم بگم فک کردم بخاطر من وایسادین 

اه خاک تو سرم هرکااااری با خودم میکنم باز همون احمق بی جربزه ایی هستم که بودم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پیش میاد ولی خودخوری نکن که از خود سوتی بدتره

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

کسی که زیاد حرف بزنه زیاد سوتی میده

میخوای با سیاست بشی کم حرف شو به مرور رفتار و کردار و گفتارت درست میشه

پیامبر ص فرموده کسی که ۴۰ روز ،، روزی یه مثقال اسپند بخوره ( البته باید دست مالی بشه )بعد ناشتا خورده بشه زبانش به حکمت باز میشه

من که نفهمیدم 

عزیزم میگم یه چی پیش دوستم جا گذاشته بودم از اسنپ پیاده شدم دیدم وایساد فک کردم چون من جا گذاشتم چیزی وایساده بعد رفتم درو باز کنم دیدم داره دنده عقب میاد ولی من درو باز کرده بودم راننده گفت چرا درو باز میکنی خانم مگه نمیبینی دارم دنده عقب میام منم نمیدونم زبونم کجام بود نگفتم فک کردم بخاطر من وایسادین  فقط به دوستم گفتم کارتمو جا گذاشتم بابای دوستمم خندید الان حس میکنم آبروم رفته

2740

خب عب نداره فردا به دوستت میگی که میخاستم کارتمو بگیرم ازت ک یهو راننده گف چرا درو باز میکنی شوکه شدم کارتمم نگرفتم بقیشم دیگه مهم نیست زیاد اهمیت نده خودتو اذیت نکن

2706