2733
2734
عنوان

مقایسه زندگیمون بادیگران .... بیاین

175 بازدید | 14 پست

گاهر خودمو با دیگران مقایسه میکنم مثلا باکسی ک از من بالا تره مث یه دکتر یا کلا افراد دیگ و غبطه میخورم ن اینکه حسادت کنم نمیدونم چجوری به این حس غلبه کنم🥺🥺

خوبه خودتو بکش بالا ازشون یاد بگیر

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از وقتی خیانت دیدم خیلی اینکارو میکنم

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
2740
نباید باشید تاپیک آخرمو ببین

چرا هی میگی تاپیک اخر؟ اینکه من اینو گفتم ربطی به حسادت نداره من هیچوقت اه نکشیدن و حسرت بخورم ربطیم به سطح پایینی نداره عزیزم چون شما متنفری الان همه باید تاپیکتو برن بخونن؟

چرا هی میگی تاپیک اخر؟ اینکه من اینو گفتم ربطی به حسادت نداره من هیچوقت اه نکشیدن و حسرت بخورم ربطیم ...

گفتم برو ببین چون دقیقا مخاطب تاپیکت آدمایی مثل شما هستن..

توی تاپیکای قبلیت گفتی به خانوم دکتری غبطه میخوری و پر از تنش هستی چون فکر میکنی اونا شاد و شنگول و هیچ مشکلی ندارن..

خب مشکل نداشته باشن،خداروشکر،چی از شما کم میشه؟چرا چشم نداری خوشیه کسی رو ببینی و همش انرژی منفی میفرستی به طفلکی

دلتو صاف کن.. دنیا مسابقه نیست.. اولو آخرش یه وجب خاکه دیر یا زود

پس له له نزن و نسوز از خوشیه بقیه

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
گفتم برو ببین چون دقیقا مخاطب تاپیکت آدمایی مثل شما هستن.. توی تاپیکای قبلیت گفتی به خانوم دکتری غب ...

چی میگی توکی گفته چشم ندارم ببینم؟ اتفاقا خوشحالم و چشم دیدن ناراحتیه کسیو ندارم من برای خودم غبطه خوردم و دوس دارم پیشرفت کنم و دارم تلاش میکنم چ ربطی داره خوش بحال توکه ادم خوبی هسی فقط عیب به بقیه میبندی سعی کن درست متوجه بشی ن ک مث فضولا عیب جویی کنی و تاپیک بقیه رو سوک بزنی دلیل طلاقتم فهمیدیم برو خودتو درست کن عزیزم.موفق بلشی

چی میگی توکی گفته چشم ندارم ببینم؟ اتفاقا خوشحالم و چشم دیدن ناراحتیه کسیو ندارم من برای خودم غبطه خ ...

از حرف زدنت معلومه چه دات کثیفی داری

حالا اینو بهت بگم که الکی گفتم سی و پنج سالمه و طلاق گرفتم میدونی چرا؟از ترس چشم زخم امثال تو مجبورم این دروعارو بگم که چشمم نزنن.مگرنه یکی مثل تو به پستم میخوره و حسرت میکشه..

امثالهم تورو خدا باید جواب قلب سیاهشونو بده که مدام درگیره نعمت‌ها و خوشی‌های بقیه هستن.

ایشالا همیشه ببینی و بسوزی با این دل سیاه و زبون نیش دارت.خاله زنک جان

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
از حرف زدنت معلومه چه دات کثیفی داری حالا اینو بهت بگم که الکی گفتم سی و پنج سالمه و طلاق گرفتم مید ...

🤣اخه چرا باید حسرت توروبخورم تازه به دوران رسیده گمشو از تاپیکم بیرون انرژی منفی خالص تو بیماری بیچاره برو خودتو درمان کن خوددرگیری داری 🤣🤣🤣🤣خدا شفات بده بدبخت تو چی هسی ک چشمتم بزنن بلا به دور خدا برا کسی نخاد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 معلومه خدازده تو کارت که اینجوری پری و فک میکنی از چشم دیگرانه اینم جواب توعه ک درگیری و متنفرم متنفرم میکنی چرا فک کردی تنفرت و حست براکسی مهمه برو حیف وقتم ک برا بیخاصیتی مث امثال توعه مغز دررفته و عقل کم بزارم برو به زندگیت برس 🤣کسی چشمت نکنه شاهزاده خانوم

2706