2737
2734
عنوان

خونریزی کردم باردارم

88 بازدید | 7 پست

ده روز عقب زده از موعدم ،سونو دادم گفت هیچی دیده نمیشه..آزمایش خونم مثبت شده...امشب سر شب رفتم حمام و اومدم شروع کردم به لکه بینی و کم کم بیشتر شد...رفتم دکتر بهم آمپول و شیافت داد...

سه ماه پیش هم دقیق بعد ۱۰ روز ک عقب زدم سقط شد...به نظرتون چرا اینجوری میشه....یعنی اینم سقط میشه؟ تقریبا ۵ هفته میشم..سونو نباید ۵ هفته رو نشون میداد ؟؟

شما ک اینجوری هستی باید استراحت مطلق باشی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کار زیادی‌نمیکنم...اصلا ب کار نمیرسه ...تا عقب میزنم و خونریزی میکنم

خب شما میدونی اقدامی روز اولی عقب افتاد سریع بی بی بزن و شیاف استفاده کن 

البته انشاءالله این نی نی میمونه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خب شما میدونی اقدامی روز اولی عقب افتاد سریع بی بی بزن و شیاف استفاده کن  البته انشاءالله این ...

بله درسته...ولی پنج هفته رو حداقل ساک حاملگی رو باید توو سونو میدید....اگ خارج رحمی باشع توو‌سونو شکمی معلوم میشه؟

2740