2737
2739
عنوان

جمعه کنکور دارم، دعام میکنین؟ 😭

153 بازدید | 17 پست

سلام جمعه کنکور دارم، دعام کنین اون چیزی که میخام قبول شم، من خیلی اعتقاد دارم به دعا کردن، این 2 روز خیلی درگیرم، بعدش میام تک تکتونو دعا میکنم و صلوات میفرستم 🌹❤️

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لطفا برای منم دعا کنید 

اسی جون انشالله بهترین عملکردتو میزاری

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 

موفق باشی عزیزم

چند سال از کنکورم میگذره اما خیلی خوب درکتون میکنم

انشالله هر چی از ته دلت میخوای همون بشه

بهشت آنجاست که آزاری نباشد کسی را با کسی کاری نباشد🌸🌱    
2740
جمعه کنکور چیه؟

تجربی 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
چه رشته ای هستی؟انشاالله خداکمکت کنه

تجربی هستم انشالله خیر ببینی

دخمل منم فردا داره شما هم برا دخترم دعا کن ان شاالله به حق حضرت زهرا موفق باشی 

انشالله هرکی هر هدفی تو دلشه بهش برسه وای من که دارم سکته میکنم 

آروم باش سکته برا چی 

چون یکم از مطالب رو حذف کردم و نخوندم میترسم نتونم خوب جواب بدم 

2706