2737
2734
عنوان

میرم سر کار بهم حقوق نمیدن

175 بازدید | 15 پست

قوقم 3 تومنه تو رستوران صندوق‌دارم

دخلشونم خوبه، 5 ماهه اینجام ولی الان 12 روزه از حقوقم رد شده بهم نمیدن و میگن نداریم فعلا صبر کن

میخام فردا بهشون بگم برام جایی کار پیدا شده و باهام تسویه کنن بیام بیرون، ولی خب آخر این ماه سالشون سر میاد و قراره جابه جا شن، میزارن من برم الان؟؟؟؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
فقط همین یک ماه اینطوری شده یا از اول بدحساب بودن؟ 

از اول بد حساب بودن 

فکر کن یه روزی 300 تا غذا فروختیم درآمدشون خوبه ولی میگن نداریم

آخر این ماهم میخان برن از اینجا من الان بیام بیرون برای 20 روز میخان اگهی صندوق‌دار بزنن؟ میترسم قبول نکنن بیام بیرون

2740
از اول بد حساب بودن الان بدتر شدن

اصلا برای آدم بدحساب کار نکن، حقوق کم رو هم اینجوری دادن معلومه طرف بی وجدانه. یکی رو میشناسم یه دفتر داشت کارش نصب دوربین مداربسته و کارهای فنی و این چیزا بود دو سه ماه یه بار یکی رو میاورد حقوق نمیداد ... بعد نفر بعدی و بعد نفر بعدی...

کارش رو اینطور جلو میبرد. بعضیا وجدان ندارن از همون اول هم مشخص هستن رفتی سر کار ماه اول حقوق ندادن دیگه اونجا نمون 

اصلا ارزش نداره.

یکم ینی چقد

بستگی به محیط کار داره اگر یه ماه یا دوماه عقب افتاده صبر کن اگر همیشگی نه رسما داری بیگاری میدی بیکار بچرخی بهتر تا این که رایگان کار کنی حقوق زیر ۵ تومن خیلی کمه نیمه وقتی 

از اول بد حساب بودن  فکر کن یه روزی 300 تا غذا فروختیم درآمدشون خوبه ولی میگن نداریم آخر این ...

خیلی ظلمه حقوق انقدر کم رو هم دبه کنن و ندن... به نظرم سعی کن از اینجا بری یکجایی که هم حقوق بیشتر داشته باشی هم انقدر بدحساب نباشن

2706