2733
2739
عنوان

بیاااا شکرگذاری امشبتو بنویس ❤️

38 بازدید | 5 پست

واسه اتفاقی ک دوس داری بیوفته یا افتادع شکرگذاری کن

خداجونم شکرت شکرت شکرت

خدایا شکرت هستی کنارمی نمیزاری اذیتم کنن

خدایا شکرت واسه نعمتایی ک بمون میدی

خدایااا تو خیلی خوبی ممنونم ک‌ کنارمی

خدایااا شکرت واسه اتفاقای قشنگی ک سرراهمون قرار میدی

خدایاا شکرت واسه معجزه قشنگی ک برام رخ داد و ب عشقم رسیدم

خدایااا دوستت دارم شکرت واسه همه چی

خدایااااااااا شکرت دستایی ک سمتت درازکردیم پر برگردوندی قربونت برم ❤️

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

خدایاا شکرت خیلی خوشحالم‌کردی

شکرت معجزه کردی برام

شکرت خبر خوب بم رسید

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

شکرت ک هنوز نفس میکشم

شکرت بخاطرسلامتیم

شکرت بخاطر خواهر برادرام

شکرت بخاطر هوش و زیبایی ک بم دادی

شکرت ک داری روزای خوبمو برام تدارک میبینی ک بزودی سوپرایزم کنی

شکرت که بزودی قراره استخدام شم

شکرت ک قراره ازدواج کنم 

شکرت 

شکرت

شکرت

امسال سال سرنوشت سازیه برام...حالا که داری میخونی...از ته دلت یه صلوات برا اجابت خواسته دلم بفرست...مرسی مهربونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سپاسگزارم که امشب این تاپیک را دیدم  خوشحالم که

هنوز  انسانهای سپاسگزار هستند امیدوارم من هم انسان شاکری باشم و روز به روز پر خیر و برکت تر از قبل باشه🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹