2733
2734
عنوان

آنلاین شاپ من😍😍

94 بازدید | 11 پست

دوستای گلم در مورد تاپیک قبل 😍حق میدم اعتماد نکنید

از بس کلاهبرداری شده حتی  در مورد خود من هم برای من هم فیش فیک فرستادن🙏🏻 یا واریز کردن جنس رو کنسل کردن و به ضرر من شده!!

ولی هیچ آنلاین شاپ ارسال از ترکیه پرداخت درب منزل نداره

چون ما باید با ادمین تسویه کنیم و ایشون با لیر خرید کنه🎀

سوالی داشتید فقط تلگرام من پیام بدید راهنمایی و اعتماد سازی داریم

Maneli_beauty77

کانال🌸🙏🏻🙏🏻چت در بیو

♥╣[👧🏻]╠♥ من آنلاین شاپ خریـב از ترکیـہ בارم😍خوشحال میشم تو کانالم جوین شیـב maneli_beauty77 لینک اینستاگرام בر بیو کانال🤗 ♥╣[👧🏻]╠♥اطلاعات بیشتر پیام بدید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی ازشهری باشی پرداخت درب منزله

یه سری ها درب منزل دارن جنس خرید از ایران رو منظورمه خیلی دیگه کم شده 

همون شهری ها هم درب منزل دیگه ندارن کم شدن

♥╣[👧🏻]╠♥ من آنلاین شاپ خریـב از ترکیـہ בارم😍خوشحال میشم تو کانالم جوین شیـב maneli_beauty77 لینک اینستاگرام בر بیو کانال🤗 ♥╣[👧🏻]╠♥اطلاعات بیشتر پیام بدید
2728
من در به در  دنبال ضدآفتاب خارجی هستم هیچ جا اصل نداره

ما ار برنامه ترندیول ( برنامه آیکون نارنجی مشکی) خرید میکنیم هر مارکی بخواید هست

من خودم پروکسین خریده بودم جزو قیمت خوبا بود سبک و راحت بود ولی برای گرمای شدید تابستون و آفتاب قوی تر لازم هست

ما ار برنامه ترندیول ( برنامه آیکون نارنجی مشکی) خرید میکنیم هر مارکی بخواید هست من خودم پروک ...

سایت دارین ؟ژیل بوته می‌خوام 

حال خوب یعنی💞خدا کنارته وتو دلگرمی به بودنش💞💜عاشقتم خدا 💜
سایت دارین ؟ژیل بوته می‌خوام 

نه عزیزم کانال و اینستاگرام

در بیو کانالم ایدیم هست خواستید پیام بدید برای راهنمایی

چک کنم بیینم موجوده یا نه عکسش همینه؟

2738
بله

یه بررسی کردم مثل اینکه موجود نیست تو ترندیول و واتسون

ولی اگه اصل میخواز داروخانه من جمال زاده خرید میکنم راضیم

ممنون

خواهش میکنم عزیزم اگر پیدا شد بهتون خبر میدم