2733
2734

من اینجا درمورد خودم و شوهرم گفتم، بعد خیلی از خانومای اینجا عین شوهرم رفتار میکنن و خودم عین شوهرای اونا☹️🙄بخدا من دارم گیج میشم نکنه من میخواستم پسر بشم خدا دقیقه ۹۰ منو دختر کرد☹️😁😁😁😁😁بخدا من خیلی از ویژگی های شوهرمو اینجا گفتم خانوما گفتن به به چه خوب درصورتی که من دوست ندارم بعد ویژگی خودمو گفتم میگن شوهرمون اینجوریه☹️نکنه شوهرمم قرار بود دختر بشه برعکس شد☹️🤣 مثلاً من خودم خیلی دوست دارم ابراز علاقه کنم اما شوهرم دوست نداره بدش میاد، من شوخی خیلی میکنم باهاش اون از اینکه جلو جمع دستشو بگیرم ازین چیزا بدش میاد حتی فکر کن من تو رابطه بهش دوست دارم ببخشید حرفهای رکیک بزنم اما اون بدش میاد خیلی مؤدب😑 بدش میاد میگه زشته، اون خجالتی من پُرو😥🥺اون به شدت زرنگ و کاری ، اما من نه، اون صبح زود بلند میشه من نه، اون عاشق بچه به بچه میرسه و کتاب میخونه من نه☹️😔 در کل متأسفم برا خودم🥺

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منو شوهرمم دقیقا برعکسیم منم همین فکرو میکنم که من باید مرد میشدم اون زن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمهههههه❤️🤤😎اولین باره انقد ذوق دارم فک کنم امسال برام ری....
2740
وای فقط حرفای رکیکت و شوهرت ک میگه زشته🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای مردم اسی 🤣 ...

بخدا😑😁اینقدر بدم میاد

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2706