2737
2734

بنظرتون چقدر طول میکشه بیشتر بشه و‌چ‌کارایی کنم ک باز بشه۳۷هفتم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی راه برو و برقص 

از فردا پیاده روی‌میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
2728
یکم بد گفتی

اره وقتی تاپیک‌زدم‌دوباره خوندم متوجه شدم‌نشد پاککنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استرس بدتر جمع میکنه پس آروم باش اگه ضرر نداره برات ! شیاف گل مغربی رابطه  پیاده روی  ...

استرس ندارم‌اصن‌دلم‌میخواد زودتر زایمان کنم 

شیاف گل‌مغربی میترسم‌شنیدم‌باعث‌ مدفوع نوزاد میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
استرس ندارم‌اصن‌دلم‌میخواد زودتر زایمان کنم  شیاف گل‌مغربی میترسم‌شنیدم‌باعث‌ مدفوع نوزاد میشه

اونو نمیدونم ولی یکی دوبار فکر نکنم طوری بشه

۳۷ هفته یکم زودنیست؟

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

زود نیست به نظرت؟ 

ورزش کن دوش آب گرم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم