2737
2739

بچه ها من  ازبچگی سایه میبینم همه جا باهامه چندین بار خودمو تو خونه دیدم  یکی قشنگ مثل خودم یه بار مادرم داشت میرفت بیرون من خونه بودم خوابم میومد خوابیدم  باصدای زنگ آیفون بیدار شدم دیدم مادرم اشپز خونس تا ایفون برداشتم مادرم پشت ایفون بود اون روز ݝش کردم و همش وقتی تنها صدای مادرمو از هرجای خونه میشنوم ک صدام میکنه بقرآن قسم خسته شدم متاهلم  ازوقتی عروسی کردم دوبار خونمون  اتیش گرفته بی دلیل همش مریضم همش مشکل برانون پیش میاد ب دعا هم بی اعتقادم بنظرتون من چیکار کنم حتی تراپیستم رفتم یه مدت دارو مصرف کردم ولی توفیقی نداشت چندساله عروسی کردم واژینیسموسم ووباکره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم جدیدا صبحا صدای مامانمو میشنوم و بیدار میشم.‌‌بعت میرم بیرون از اتاق و یادم میاد مامانم سر کاره ...

من دعایی چیزی میخوام بخونم ازم دور شن خسته شدم بخداهمش تپش قلب دارم شبا نمیخوابم

2731
 من دعایی چیزی میخوام بخونم ازم دور شن خسته شدم بخداهمش تپش قلب دارم شبا نمیخوابم

درمورد چند تا دعا و سوره قرآن شنیدم ک ازت دورشون میکنه..گوگل سرچ کن.. امیدوارم تاثیر داشته باشه