2733
2739
عنوان

متاهلا ، همیشه باید شیو کرده باشین

1618 بازدید | 69 پست

مثلا خود من گاهی ۳، ۴روز نمیتونم برم حموم و موهام دست و پامو شیو کنم ، یا مثلا موهای ناحیه زبر شکم رو هر دو هفته یه بار شیو میکنم 

یا جاهای دیگه رد هفته ای یه بار 

ینی ازدواج که کنم همیشه باید یو کرده باشم ؟ یه جایی مثل بیکینی، اگه هرروز شیو کنی،  جوش میزنه و خون میاد و زخم میشه 

اصن عیر از این مثلا شما همیهش پیش شوهرتون آرایش کرده و عطر زده اید ؟ 

مثلا تاحالا نقشه بوی عرق بدید یا موهاتون چرب باشه ؟ 

واقعا برام سوال شد😅😂 

خدایا این چه سوالیه نصف شبی من درگیرش شدم🤣😅😂 

متاهلا چطوریه واقعا؟ 

منو روشن کنید

لیزر کردم هم خودمو راحت کردم هم اون بنده خدا رو😂😂😂

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یعنی واقعا تو مجردی به خودتون نمی‌رسید خب؟ اگه هفته ای یه بار شیو کنید زود به زود رشد نمیکنه ! 

اسم کاربریم بسیار یهویی انتخاب شد🙈برای همین عجیب غریب هست.کاربران عزیز برای تگ کردن من رو اسم کاربریم بزنید تا کپی شود. 🙏 حتی اگه همه آدما برن خدا میمونه.اگه خدا این شرایط رو جلوت گذاشته خودش هم تو رو ازش رد می‌کنه 🌱🤍.سبز ماندن در بین ویرانه هاریشه میخواهد🌱. سوالی باشه در خدمت هستم 🤍 بنده عاشق شغلم هستم ترکیبی از ریاضی و ادبیات فارسی لذت بخش ترین هست! درخواست کاربری لطفا ندید🔴
2740

نه

قیل ازدواج این فکرو میگردم ولی الان اصلا اینطور نیس

چه از نظر شیو چه از نظر همیشه تمیز بودن و فلان خیلی وقتا موقعیتایی پیش میاد ک خسته و له و داغون از بیرون میای

خیلی وقتا هست که مدت طولانی سرت شلوغه حتی واسه یه دوش ساده و ....

ارایشم که کلا تو روتین زندگیم نیس 

کلا زندگی متاهلی اون ظاهر شسته و رفته ای ک تو فیلماس نیست

من هفته ای یبار پودر موبر میزنم بدنم کلا کم مو هست

عطر و ارایشم همسرم دوس نداره

همشم بیژامه تیشرت تنمه😂

خیلیم شده عرق کردم شلخته بودم بخصوص تو تمیزکاری خونه مشکلی تیست

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

برو لیزر. حمام که مجردی متاهلی نداره همیشه آدم باید تمیز باشه ،من شوهرم اتقدر ادم‌مرتب و تمیزیه اصلا روم‌نمیشه جلوش شلخته باشم 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

شیو مگه چقد وقت میگیره 

بعد ی آدم عادی تقریبا یک روز درمیون باید دوش بگیره دیگه..

چشم عسلی من ،،، میدونی درد قلبمو؟! ..""🌙... هزار خطبه هم بخوانند حرام است معشوقه کسی را به دیگری دادن ..💔.. و چه بی رحم است کسی که می‌داند با " حرفی " خوب می‌کند " حالی " را اما دریغ می‌کند..!
تاثیر داشت؟

عالییییه راحت شدم بخدا 

البته تو رنگ تاثیر نداره اصلا 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
2706