2737
2734

پست دلی...

شاید هیچکس نظرم نده

اما دوست داشتم اشکام و آرزومو پست کنم..

خدایا دلم موهای بدون ریزش ..بدون کم پشتی..بدون وزی و بی جونی..میخواد ..دلم خیال راحت ازین بابت میخواد تا بتونم در آرامش ازدواج کنم کار کنم زندگی کنم🥲😓خسته ام..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من کوتاه کردم بعد پشیمون شدم بعد رفتم کنم بخاطر روغن نارگیل مثل چی می‌ریخت عصبانی شدم دیگه تا شونه کوتاه کردم

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم

میفهممت منم ی مدت صورتم به شدت جوش میزد خیلی حالم بد بود و اصلا اعتماد ب نفس نداشتم 

شما هم ان شاالله مشکلت حل میشه آزمایش و اینا دادی؟ریزش مو ب خاطر کمبود اهنم میتونه باشه

دوست مهربونم میشه دعا کنی من و عشقم به هم برسیم❤️
2740
دس رو دلم نزار خونه افسردگی گرفتم واسه موام دیروز رفتم دکتر دکتره میگفت موات افتضاس باید مزوتراپی ب ...

من کردم هیچ تاثیری نداشت

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706