2733
2739
عنوان

بهم میگن بچه ت چرا اینجوریه؟

270 بازدید | 18 پست

دخترم ۵ سالشه به همه بچه ها زور میگه، با کوچیکتر از خودش هم خیلی بد اخلاقی میکنه، من سرکار میرم در روز ۶ ساعت با مادرشوهرم میمونه ولی اونا رو هم با این رفتاراش خسته کرده میخواد فقط حرف حرف خودش باشه، تا من و باباش باهاش پامونو از خونه میذاریم بیرون میگه فلان چیزو بخرید واسم، همه از دست کاراش خسته شدیم زبون خوش هالیش نمیشه، نمیخوامم بزنمش ولی موندم چیکار کنم میترسم تا بزرگسالیش همینجوری گند اخلاق بمونه، نمیدونم کجای تربیتم اشتباهه با اینکه خیلی وسواس به خرج دادم تو این زمینه ولی همش نتیجه عکس داده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همینکه ۶ ساعت با کساییکه ک واسه تربیتش وقت نمیزارن و شما ۶ ساعت درروز پیش بچه نیستین خب بدترین روش تربیته

ببخشید جسارت نمیکنم ولی قطعا مادر شوهرتون نمیتونه نقشی تو تربیته بچت داشته باشه

بچت مقصر نیس،شما مقصری 

2738

گاهی خاموشی جواب میده 

بی محلی یا نشنیده گرفتن حرفاش 

هیچی نگید 

انگار ک نشنیدی 

بگو اگه تونستم میخرم یا بگو الان لازم نیس برات بخرم اگه قول بدی جیغ نزنی یا فلان کارو نکنی برات میخرم

یه بادکنک با کاغذ رنگی درست کن بزن ب دیوار اتاقش یه عالمه برچسب ستاره هم بخر هر وقت کار خوب انجام میده براش یه ستاره بچسبون و هر وقت کار بد انجام میده ستاره رو بردار از روی بادکنک 

عسلی تر 🍯از چشمهاش  👀  قند لباشه👄😘 
همینکه ۶ ساعت با کساییکه ک واسه تربیتش وقت نمیزارن و شما ۶ ساعت درروز پیش بچه نیستین خب بدترین روش ت ...

من خیلی از بچه های فامیلمون همین شرایط رو دارن حتی بدتر،  ولی واقعا هیشکی مثل بچه من لجباز نیس، مادرشوهرمم شیوه تربیتیش نزدیک به منه

گاهی خاموشی جواب میده  بی محلی یا نشنیده گرفتن حرفاش  هیچی نگید  انگار ک نشنیدی&nb ...

آره پیشنهاد خوبیه، خودمم تو فکرش هستم، ولی واقعا منو عاصی کرده با بدرفتاری هایی که با بقیه میکنه، از ترسش نمیتونم مهمون دعوت کنم آبرومو میبره

2706