2733
2739

میشهههه ی چی بگید ک فقط خودمووو نکشم با این زنذگیم؟؟؟ همین امشب داغمو بزاااارم رو دلشووون؟؟؟ 

مشروب خورده ب مامانم میگ جن، ده جونی خراب 

هزارتا فحش دو دیقه دهنش رو هم نمیزااااره 

تاپیک قببببلم بخونید 

توروخدا بگید چیکار کنم فردام کنکور دارم💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔چقد من بدبختم چقدر😭😭😭😭😭😭

دستِ مَن اَلکله دستت جوینت جای خالیتَم میشه هَر بیت پُر…🦄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مسلط باش به خودت عزیزم سعی کن فقط به یه جایی برسی که مادر تو نجات بدی،،،به مادر ت بگو این موقع نره بیرون بکو هر وقت این نیس بره 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2740

برای کنکور منم دعا کنید لطفا🙏🏼🙏🏼🙏🏼

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
تنها نیستی  متم روز کنکور بابام ب خودم میگفت ج.نده پاشو برو سر ازمون جلو کلی ادم

من ب جاي تو باشم اونقدر تلاش ميكنم ك تو هر حرفه اي ك مهارتش دارم پيسرفت كنم ك همچين پدري و كارهاش كوچكترين جايي ب يادم نياد

عزيزم تو مسئول ساختن حال خوبتي پس زودتر شروع كن

كاش حداقل جايي ك حتي اسم همو درست نميدونيم و همه چيش مجازيِ ب هم احترام بزاريم و واقعا وقت نصيحت و راه حل همون چيزي رو بگيم ك درست ترين از نظرمون💕                                                                     "كاش ميتونستم قلبم ك از پژمردن اين همه جوون پراز درد نشون بدم كاش ميتونستم داد بزنم و صدام همه بشنون"بچه ها بسه😔🖤تمومش كنيد شما حيفيد من دارم دق ميكنم از پرپر شدنتون🕊️اين دنيا جاي بردن نيست شما خيلي بي گناهيد و با اين دستاي خاليتون و قلب شجاع و پاكتون داغي رو دلمون گذاشتيد ك تا ابد عذادارتون و فراموشتون نخواهد كرد🖤
2706