2733
2734
عنوان

حسرت موندم بنظرتون اینکارو کنم

272 بازدید | 26 پست

بخدا منم مثل همه خانمها دوست دارم لوازم ارایشی زیاد مانتو اینا بخرم تو حسرت یدونه پک ارایشی هدی بیوتی موندم میدونم گرونه

ولی دوست دارم چیکار کنم دیگه

دوست دارم برم یهو ۷-۸ میلیون خرج کنم

ولی شوهرم دستش خالیه😔

بهشم میگم میگه سنی ندارم خب درمیارم 

بزار ۳۰ و خورده ای بشم قول میدم جبران کنم

از یه طرفم نمیتونم بهش فشار بیارم میترسم سکته کنه

خیلی فشار روشه خیلی خیلی خیلی

عروسی پسرعمومه چندروز دیگه پول نداریم لباس بخرم

بهش میخام بگم قرض کنه برم لباس بخرم و کفش مشکل خودشه یا بره از باباش بگیره (البته منت زیاد میزاره😔یا یه تیکه طلا بفروشم)

بنظرتون بهش فشار بیارم؟؟؟

اخه دخترعمم خیلی شوهرش پولداره میخام کم نیارم🤦🏻‍♀️

دودلم نظر بدید😅

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نظرم نه چون بعدش پشیمون میشی منم موقعیت مشابه مثل تو داشتم درکش کن لباس مجلسی ارزون بخر و اینکه لوازم آرایشی چه مارکی باشه مهم نیست چون کسی نمی‌فهمه چه مارکی زدی صورتت ، حالا فارغ از اینکه خوب بد داره 

سپس زیر سی اگه بالای سی هم بود با این تورم با این قیمتا بازم نمیتونست چشم هم چشمی هم خوب نیست چون تو نمیدونی تو زندگیشون چه خبره شرایط ها با هم فرق داره

لطفاً در خواست دوستی ندید مخصوصا شما اقا

خودت رو درگیر چشم و هم چشمی با دختر عمه و....نکن

ارزش مابیشتر از این مسائله.

ما برای اهداف بزرگتری خلق شدیم.

كَأَنَّهُمْ يَوْمَ يَرَوْنَهَا لَمْ يَلْبَثُوا إِلَّا عَشِيَّةً أَوْ ضُحَاهَا

هنگامی که مردم قیامت را ببینند،انگار که همه عمرشان تنها یک شب یا کمتر از یک روز بیش نبوده است. 

سوره النازعات آیه ۴۶

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko

الان شما پولداری ک توقع داری در حد آدمای پولدار خرج کنی؟

در حد توانایی خودت خرج کن

بنظرت الان چن نفر مثلا تو همین سایت از این پکا دارن؟

دو روز زندگیم به کام خودتون تلخ کنین

2738

به نظرم شما توقعاتت بیشتر از سطح مالیتونه 

توقعاتت در حد جیبتون بیار عین خیلی های دیگه

مجبور نیستی یه لباس خیلی گرون بگیری یه لباس مناسب قیمت مناسب گیر بیار 

شما خیلی درگیر چشم و هم چشمی هستی

خب خودت برو سرکار

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببخشید ولی این حسرتی ک گفتی حسرت نیست 

حسرت اونه ک یکماه تمام رنگ میوه نبینی 

حسرت اونه ک حتی خاک سپاری مادر بزرگت نتونی بری چون کلا یه مانتو داری اونم رنگ روشنه حسرت ایناس عزیزم مال شما زیاده خواهیه یکم با شوهرت راه بیا حالا واس عروسی لباس قرض یا کرایه کنی اتفاق خاصی نمیفته الان همه تو فشارن

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

چقدر روووؤ داری 

نشستی خونه میگی وظیفه شوهرمه از باباش بگیره ؟

خب برو سرکار ببینی چقدر پول در آوردن سخته اونوقت دلت نمیاد پول تو خرج کنی مثل جونت میچسبی به یه هزار تومنی 

برا چشم و هم چشمی با دختر عمه ت ببینم شوهره رو میتونی سکته بدی 

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
اگه واقعا تلاش میکنه ولی نمیشه روش فشار نیار گناه داره  مگه دوستش نداری؟ یکم دلسوزباش نسب ...

دوستش ندارم:) میمیرم براش جونمو میدم بهش

بخاطرشدارم با همه قطع ارتباط میکنم🙂

تو همه ی دنیای منی .. مرد من 😍 HHH
2706