2733
2734
عنوان

خدا خر را شناخت شاخش نداد

420 بازدید | 19 پست

تو اطرافتون یا فامیل دیدید نمونه های این ضرب المثل را؟کسی که اینقدر بدذات بوده که خدا خودش میدونسته از خیلی چیزها محرومش کرده.بهش مشکلات داده یا چیزی نداده

اگه دیدید تعریف کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی من اینقدر بدم خدا دائم بهم مشکل و مریضی داده الانم از درد پا نمیتونم چیکار کنم یعنی ب این دید بهش نگاه کنم ک اگه مریض نبودم یا مشکل نداشتم بد میشدم 🤔🤔🤔اگه واقعا اینطوریه پس باید خدارو شکر کنم بابت مریضیم😂😂💔

2740
یعنی من اینقدر بدم خدا دائم بهم مشکل و مریضی داده الانم از درد پا نمیتونم چیکار کنم یعنی ب این دید ب ...

نه گلم بعضیا رو مثل شما خدا دوست داره و امتحان میکنه باسختی ها.شاید جز بندگان مومن باشین

ولی بعضیا رو هم از بس بدذاتن خدا بهشون سختی میده

تو سایت زیاد دیدم ...چند روز پیش یکی توهین کرد و دقیقا همین جمله را تو دلم گفتم ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نه گلم بعضیا رو مثل شما خدا دوست داره و امتحان میکنه باسختی ها.شاید جز بندگان مومن باشین ولی بعضیا ...

فکر نمیکنم حس میکنم خدا کسایی ک ظلم میکنن و بیشتر دوست داره منی ک کاری ب کسی ندارم همش دارم درد و زجر میکشم

2706