2733
2739
عنوان

دعوای من و شوهرم سر عکس گذاشتن تو اینستا😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1995 بازدید | 96 پست

خب هدفت چیه مثلاعکس بگذاری.چه فرقی می کنه بگذاری یانگذاری.مهم همسرته که ببینه شمارو.زندگیت روتلخ نکن.ازطرفی نمی دونستی همسرت وخانواده اش رواینوچیزاحساسن

اومی بیند.درمحضراوهستیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایش فاز اینایی که عکس میذارن چیه

به نظر من انگار کمبود توجه دارن👌👌

میخوان اینجوری جلب توجه کنن

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤
خب هدفت چیه مثلاعکس بگذاری.چه فرقی می کنه بگذاری یانگذاری.مهم همسرته که ببینه شمارو.زندگیت روتلخ نکن ...

هدفی ندارم خواستم پیجم قشنگتر بشه 

بله میدونستم ولی عکس خودم که نبود فیک بود

2738
خدایش فاز اینایی که عکس میذارن چیه به نظر من انگار کمبود توجه دارن👌👌 میخوان اینجوری جلب توجه کنن

اکانت خودشونه دوست دارن میذارن شماهم بذار نمیذاری هم به بقیه کاری نداشته باش

یعنی نی نی سایت قشنگ انگاری کاربرای مال 50 سال پیشن

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
ما هم فاز تورو ک توی قرن 21 میگی فاز کسایی ک اینستا عکس میذارنو نمیفهمی نمیفهمیم

عکس هویت اطلاعات شخصه ، با یه هک نه تنها زندگی بلکه وجودتو محو میکنن ، مشکل  اینکه چیزی از برنامه نویسی حالیتون نمیشه ..... 

ب‍‌ه ن‍‌ام خ‍‌دای‍‌ی کہ ق‍‌ی‍‌م‍‌‌ت دی‍‌دارش م‍‌رگ اس‍‌‌ت-

اینکه این اخلاق شوهرتون خوب نیس حرفی نیس ولی مردا سر اینجور مسائل یه شبه عوض نمیشن و فعلا باید احترام بزارین به فکرش بخصوص الان که از طرف قضاوت خونواده شم تحت فشاره و خودشو بی غیرت میبینه تو چشم بقیه، بنظرم لجبازیتون الان عاقبت خوشی نداره. 

اکانت خودشونه دوست دارن میذارن شماهم بذار نمیذاری هم به بقیه کاری نداشته باش یعنی نی نی سایت قشنگ ا ...

من نظر شخصیم رو گفتن 

ما ۵۰ ساله شما نی نی

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤
2706